O nas

Sportowi pasjonaci w Grupie LELLEK

Patrycja i jej ulubiona dyscyplina sportowa - pływanie.

Ewa Socha

6 czerwca, 2023 · 3 min czytania

Sportowi pasjonaci w Grupie LELLEK – Patrycja
Strona główna - O nas - Sportowi pasjonaci w Grupie LELLEK – Patrycja

Kolejna bohaterka sportowego wyzwania

Firmowa mobilizacja do regularnej aktywności

LELLEK – wyzwanie dla zdrowia to firmowa rywalizacja sportowa dla wszystkich chcących poruszać się w wybranej przez siebie dyscyplinie sportowej. Mamy nadzieję, że miesiąc sportowych rywalizacji będzie początkiem regularniej aktywności dla tych osób, którym trudniej jest się zmobilizować na co dzień.

Do końca wyzwania pozostał tydzień. Dziś przedstawiamy Wam zwycieżczynię pierwszej edycji w kategorii pływanie – Patrycję, która przepłynęła 48,5 km.

Patrycja Janyga jest Kierowniczką Działu Sprzedaży SEAT&CUPRA w LELLEK Gliwce. Z branżą motoryzacyjną związana jest od 2008 roku. W Grupie LELLEK pracuje od 2015 roku i zaczynała na stanowisku Doradcy Handlowego w marce SEAT.

Sport towarzyszy Patrycji od wczesnych lat dziecięcych. Były to m.in jazda na rowerze, narty, snowboard oraz gra w squasha.

„10 lat temu ze względów zdrowotnych zalecono mi rezygnację z dyscyplin niosących ryzyko kontuzji i zalecono rehabilitację w postaci pływania – opowiada Patrycja –  Trochę wody wypiłam nim zaczęłam oddychać we właściwy sposób pływając np. kraulem.” Ale podobno sport to zdrowie i z uporem maniaka Patrycja kupowała kolejne karnety i ćwiczyła.

Patrycja poleca tę formę aktywności zwłaszcza osobom pracującym na co dzień za biurkiem. „Regularny trening dobrze wpływa na kondycję fizyczną i psychiczne samopoczucie. Plusem jest to, że można pływać cały rok bez względu na pogodę”

Kto rano wstaje… ten pływa

Patrycja stara się trenować regularnie i są to zazwyczaj 3-4 treningi w tygodniu. Potrzeba sporo determinacji, aby wstać i wybrać się na basen przed pracą, gdyż w takich godzinach zazwyczaj trenuje Patrycja. Podziwiamy!

„Najważniejsze jest to, żeby wymyślić swój sposób na relaks i odpoczynek. Warto w sobie odnaleźć odpowiednie pokłady zapału do sportowych wyzwań. W moim wypadku to pływanie, które dobrze robi dla ciała, a głowa też przy tym odpoczywa – mówi Patrycja”.

Kto w takim razie za radą Patrycji pozwoli odpocząć głowie, a zdrowo zmęczyć się ciału podczas pływackiego treningu?

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?