STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Autoryzowane serwisy firmy LELLEK w
Opolu dysponują nowoczesną Stacją
Kontroli Pojazdów.

Umów wizytę
Umów wizytę
Strona główna - Usługi - Stacja kontroli pojazdów

PRZEPROWADŹ U NAS BADANIE TECHNICZNE!

Nasi diagności sprawnie, rzetelnie i fachowo sprawdzą prawidłowość działania wszystkich podzespołów Twojego samochodu.

Przeprowadzamy badania techniczne pojazdów kategorii B (samochodów o d.m.c. do 3,5t) wszystkich marek.
Autoryzowane serwisy Grupy Lellek to miejsca, w których na ostateczny efekt 100% Twojej satysfakcji składa się praca doskonale.

Przeprowadzamy badania techniczne pojazdów kategorii B (samochodów o d.m.c. do 3,5t) wszystkich marek.
Autoryzowane serwisy Grupy Lellek to miejsca.

Cennik

Wysokość opłat za badania techniczne pojazdów definiuje Załącznik do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 29 września 2004 roku (Dz. U. Nr 223, poz. 2261 z późniejszymi zmianami).

Zapoznaj się z pełną Tabelą opłat za badania techniczne pojazdów, zawartą w rozporządzeniu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak często należy wykonywać badanie techniczne?

Zgodnie z ustaleniami Ministerstwa Infrastruktury w samochodach nowych pierwsze badanie techniczne należy wykonać przed upływem 3 lat od daty jego pierwszej rejestracji. Kolejne badanie wykonuje się przed upływem 2 lat od pierwszego badania, natomiast każde kolejne badanie wykonuje się co rok.

Ile czasu trwa badanie techniczne samochodu?

Mając na uwadze Twój cenny czas, ale również i bezpieczeństwo na drodze, do każdej kontroli podchodzimy rzetelnie. Kompleksowe wykonanie badania oraz załatwienie wszelkich formalności (pieczątka do dowodu rejestracyjnego, wpisanie samochodu do bazy danych, omówienie stanu technicznego z klientem, płatność) powinno zająć nam około 30-45min. W tym czasie zapraszamy Cię do naszej kawiarenki na pyszną kawę, gdzie możesz bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WiFi).

Czy na przegląd rejestracyjny trzeba się wcześniej umawiać?

Z reguły Stacja Kontroli Pojazdów przeprowadza badania „od ręki”. Mając jednak informację o planowanej przez Ciebie wizycie w naszej stacji, możemy lepiej zaplanować czas naszej pracy, a tym samym sprawniej przeprowadzić badanie techniczne.
Jeśli posiadasz samochód marki Audi, Volkswagen, SEAT lub SKODA, możesz umówić się na badanie techniczne przy okazji innej wizyty w naszym serwisie (przegląd, czy naprawa).

Kto ustala opłaty za badanie techniczne?

Ceny badań technicznych są regulowane przez Ministerstwo Infrastruktury. Ostatni cennik jest zawarty w Dzienniku Ustaw nr 223 z dnia 29 września 2004 pozycja 2261. Stacje kontroli pojazdów na terenie całego kraju, są zobowiązane do stosowania w/w cennika.

Czy mogę przeprowadzić badanie techniczne w innym serwisie grupy LELLEK (np. w Gliwicach)?

Stacja Kontroli Pojazdów firmy LELLEK znajduje się w Opolu, przy ul. Opolskiej 2c. Nie masz czasu, bądź możliwości, aby dojechać do Opola? Skontaktuj się z autoryzowanym serwisem LELLEK z którego korzystasz (Kędzierzyn-Koźle, Gliwice, Tarnowskie Góry, Katowice, Wrocław, Sopot), a nasi specjaliści dostarczą Twoje auto do SKP. Usługa jest dodatkowo płatna, o szczegóły zapytaj swojego doradcę.
Na czas wykonania badania technicznego, możesz wypożyczyć samochód zastępczy.

Wyróżnione oferty

Zobacz wszystkie
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?