ODKUP
SAMOCHODÓW

W firmie LELLEK nie tylko kupisz, ale
również sprzedasz swój samochód!
Skupujemy samochody używane
wszystkich znanych marek i modeli.

ZGŁOŚ SAMOCHÓD DO ODKUPU

Korzyści

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zgłaszając swój samochód do odkupu nie tracisz czasu na samodzielne szacowanie wartości auta, jego porządkowanie i mycie przed wykonaniem serii zdjęć oraz pisanie ogłoszenia, które później zamieścisz na portalach motoryzacyjnych i ogłoszeniowych.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Sprzedając nam samochód, masz pewność uczciwej, bezpiecznej i bezproblemowej transakcji. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu załatwimy za Ciebie!

ADEKWATNA WYCENA

Poznaj rzeczywistą wartość swojego samochodu! Nasi specjaliści bezpłatnie sprawdzą i wycenią Twój samochód, proponując Ci najkorzystniejszą ofertę odkupu. Pieniądze za swoje auto otrzymasz nawet tego samego dnia!

KORZYSTNA WYMIANA

Zdecyduj się na zakup nowszego auta, a samochód, którym aktualnie jeździsz, zostawisz w rozliczeniu na naprawdę korzystnych warunkach.

Strona główna - Usługi - Odkup samochodów

SPRZEDAJ NAM SWÓJ SAMOCHÓD!

Bez względu na to jakiej marki auto posiadasz nasi specjaliści wyceniając je ustalą cenę zgodną z prawdziwą wartością.

W ciągu jednej wizyty w otrzymasz korzystną ofertę kupna lub zamianę auta na nowsze (z oferty Das WeltAuto, Audi Select Plus lub Porsche Approved), bądź całkiem nowe (z naszych autoryzowanych salonów).

Nasi doradcy zajmą się wszystkimi formalnościami za Ciebie! W ciągu jednej wizyty w otrzymasz korzystną ofertę kupna lub zamianę auta na nowsze (z oferty Das WeltAuto, Audi Select Plus lub Porsche Approved).

  Zgłoś samochód do odkupu

  Administratorem danych osobowych jest Grupa Lellek z siedzibą w Opolu (45-960), przy ul. Opolskiej 2c, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresem lub elektronicznie za pośrednictwem skrzynki: iod@lellek.com.pl

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania odpowiedzi na kierowane do nas pytania i co z tym związane utrzymania bieżącej korespondencji, jak również w celu ewentualnego nawiązania relacji biznesowych oraz wysyłki informacji handlowych. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych.

  Biuro obsługi klienta

  ZADZWOŃ

  T: +48 801 535 535

  WYŚLIJ SMS

  T: +48 664 908 524

  Wyróżnione oferty

  Zobacz wszystkie
  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  Porozmawiamy
  na żywo?