CAR DETAILING

Samochody to nasza pasja, a tradycja zobowiązuje. Zadbany samochód to przede wszystkim dbałość o najdrobniejszy szczegół i powód do dumy właściciela pojazdu.

Umów wizytę
Umów wizytę
Strona główna - Usługi - Car detailing

KOCHASZ SWÓJ SAMOCHÓD? TO O NIEGO DBAJ.

Każdy właściciel pojazdu marzy o tym, aby jego auto prezentowało się perfekcyjnie przez lata.

Samochód, który opuszcza salon prezentuje się wspaniale. Wszyscy chcielibyśmy, żeby ten błysk, świeżość, czystość trwała jak najdłużej. Samochód jest wizytówką swojego właściciela. Oczywiście, nie żyjemy w świecie idealnym, także warunki pogodowe, czynniki chemiczne czy mikrouszkodzenia to codzienność, z która borykają się właściciele czterech kółek.

Nie dziwi fakt, że wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców i miłośnikom zadbanych
i pięknych samochodów, coraz popularniejsza staje się w Polsce usługa car detailingu (auto detailingu).

Kompleksowe i bardzo precyzyjne „SPA dla samochodów” to proces, który pozwala naszemu samochodowi wyglądać idealnie dzięki:

  • kompleksowym czyszczeniu,
  • renowacji,
  • konserwacji,
  • zabezpieczeniu.

Czym dokładnie jest auto detailing?

Auto detailing jest niezwykle szczegółowym i rozbudowanym procesem dokładnego czyszczenia, polerowania i woskowania pojazdów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Główny cel to maksymalne podniesienie walorów estetycznych i wizualnych samochodu,
a dbałość o szczegóły powłoki lakierniczej pozwala przedłużyć jej trwałość i utrzymywać wygląd – niejednokrotnie lepszy, niż po opuszczeniu salonu przez pojazd.

Car detailing jest stosunkowo świeżą dziedziną w polskiej motoryzacji, która z każdym rokiem zdobywa coraz większą liczbę fanów, którzy tę dziedzinę traktują jak pasję.

Auto detailing węwnętrzny

Wnętrze auta jest równie ważnym elementem, jak zadbana i lśniąca karoseria. Detailingowe czyszczenie wnętrza obejmuje dokładne czyszczenie, regenerację oraz zabezpieczenie tapicerki, kokpitu, wszystkich elementów plastikowych i metalowych, a także bagażnika. Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiednich kosmetyków i środków zabezpieczających, dzięki którym pożądane efekty utrzymują się bardzo długo.

PRZED
PO

Czyszczenie wnętrza samochodu

Auto detailing zewnętrzny

Auto detiling zewnętrzny obejmuje szczegółowe czyszczenie oraz konserwację wszystkich elementów zewnętrznych pojazdu, takich jak: powłoki lakierniczej, kół, szyb oraz elementów chromowanych.

Cały proces detailingu zewnętrznego można podzielić na 3 etapy, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie i ochronę wszystkich elementów auta:

  • Oczyszczanie karoserii – dzięki odpowiednio dobranym środkom oraz miękkiej, filtrowanej wodzie z powierzchni auta usuwane są wszystkie cząsteczki obce.
  • Polerowanie powłoki lakierniczej – zabieg wykonywany jest maszynowo, przy użyciu profesjonalnej maszyny polerskiej, padów oraz odpowiednio dobranych past. polerskich. Polerowanie lakieru umożliwia usunięcie wszystkich rys, wżerów, utlenień oraz innych niedoskonałości lakieru.
  • Konserwacja karoserii – nałożenie ceramicznej warstwy ochronnej, składającej się z nanocząsteczek i komponentów odpychających wodę lub wosk, dzięki którym karoseria jest odpowiednio zabezpieczona przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych oraz przed przywieraniem brudu.

Nasze realizacje

Samochody to nasza pasja, a tradycja zobowiązuje. Zadbany samochód to przede wszystkim dbałość o najdrobniejszy szczegół i powód do dumy właściciela pojazdu.

Przygotowanie samochodu

Dbałość o najdrobniejszy szczegół

Porsche SPA w salonie Porsche Centrum Wrocław:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zarezerwuj termin.


Umów wizytę

Wyróżnione oferty

Zobacz wszystkie
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?