CAR DETAILING

Samochody to nasza pasja, a tradycja zobowiązuje. Zadbany samochód to przede wszystkim dbałość o najdrobniejszy szczegół i powód do dumy właściciela pojazdu.

Umów wizytę
Umów wizytę
Strona główna - Usługi - Car detailing

KOCHASZ SWÓJ SAMOCHÓD? TO O NIEGO DBAJ.

Każdy właściciel pojazdu marzy o tym, aby jego auto prezentowało się perfekcyjnie przez lata.

Samochód, który opuszcza salon prezentuje się wspaniale. Wszyscy chcielibyśmy, żeby ten błysk, świeżość, czystość trwała jak najdłużej. Samochód jest wizytówką swojego właściciela. Oczywiście, nie żyjemy w świecie idealnym, także warunki pogodowe, czynniki chemiczne czy mikrouszkodzenia to codzienność, z która borykają się właściciele czterech kółek.

Nie dziwi fakt, że wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców i miłośnikom zadbanych
i pięknych samochodów, coraz popularniejsza staje się w Polsce usługa car detailingu (auto detailingu).

Kompleksowe i bardzo precyzyjne „SPA dla samochodów” to proces, który pozwala naszemu samochodowi wyglądać idealnie dzięki:

  • kompleksowym czyszczeniu,
  • renowacji,
  • konserwacji,
  • zabezpieczeniu.

Czym dokładnie jest auto detailing?

Auto detailing jest niezwykle szczegółowym i rozbudowanym procesem dokładnego czyszczenia, polerowania i woskowania pojazdów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Główny cel to maksymalne podniesienie walorów estetycznych i wizualnych samochodu,
a dbałość o szczegóły powłoki lakierniczej pozwala przedłużyć jej trwałość i utrzymywać wygląd – niejednokrotnie lepszy, niż po opuszczeniu salonu przez pojazd.

Car detailing jest stosunkowo świeżą dziedziną w polskiej motoryzacji, która z każdym rokiem zdobywa coraz większą liczbę fanów, którzy tę dziedzinę traktują jak pasję.

Auto detailing węwnętrzny

Wnętrze auta jest równie ważnym elementem, jak zadbana i lśniąca karoseria. Detailingowe czyszczenie wnętrza obejmuje dokładne czyszczenie, regenerację oraz zabezpieczenie tapicerki, kokpitu, wszystkich elementów plastikowych i metalowych, a także bagażnika. Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiednich kosmetyków i środków zabezpieczających, dzięki którym pożądane efekty utrzymują się bardzo długo.

PRZED
PO

Czyszczenie wnętrza samochodu

Auto detailing zewnętrzny

Auto detiling zewnętrzny obejmuje szczegółowe czyszczenie oraz konserwację wszystkich elementów zewnętrznych pojazdu, takich jak: powłoki lakierniczej, kół, szyb oraz elementów chromowanych.

Cały proces detailingu zewnętrznego można podzielić na 3 etapy, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie i ochronę wszystkich elementów auta:

  • Oczyszczanie karoserii – dzięki odpowiednio dobranym środkom oraz miękkiej, filtrowanej wodzie z powierzchni auta usuwane są wszystkie cząsteczki obce.
  • Polerowanie powłoki lakierniczej – zabieg wykonywany jest maszynowo, przy użyciu profesjonalnej maszyny polerskiej, padów oraz odpowiednio dobranych past. polerskich. Polerowanie lakieru umożliwia usunięcie wszystkich rys, wżerów, utlenień oraz innych niedoskonałości lakieru.
  • Konserwacja karoserii – nałożenie ceramicznej warstwy ochronnej, składającej się z nanocząsteczek i komponentów odpychających wodę lub wosk, dzięki którym karoseria jest odpowiednio zabezpieczona przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych oraz przed przywieraniem brudu.

Powłoka ceramiczna dla Twojego samochodu

Powłoka ceramiczna to sposób na ochronę lakieru oraz piękny blask samochodu na lata. Dowiedz się więcej.

Powłoki ceramiczne to przełomowa technologia ochrony lakieru, pozwalająca na uzyskanie długotrwałej ochrony powłoki lakierniczej przed uszkodzeniami różnego typu. Efektem uzyskania idealnie gładkiej powierzchni po aplikacji produktów jest także zwracający uwagę i budzący podziw szklisty blask samochodu.

Powłoka, oprócz doskonałych właściwości ochronnych przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i zewnętrznymi, jak soki drzew, ptasie odchody, martwe owady czy agresywna chemia drogowa, zabezpiecza powierzchnię pojazdu przed mikro zarysowaniami.

Nasze realizacje

Samochody to nasza pasja, a tradycja zobowiązuje. Zadbany samochód to przede wszystkim dbałość o najdrobniejszy szczegół i powód do dumy właściciela pojazdu.

Przygotowanie samochodu

Dbałość o najdrobniejszy szczegół

Porsche SPA w salonie Porsche Centrum Wrocław:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zarezerwuj termin.


Umów wizytę

Wyróżnione oferty

Zobacz wszystkie
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?