NewsyO nas

LELLEK HAPPY
BIRTH… DAY!

Kolejny niesamowity piknik rodzinny za nami!

Ewa Socha

12 czerwca, 2024 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - LELLEK HAPPY BIRTH… DAY!

LELLEK HAPPY BIRTH… DAY!

To jeden z najwspanialszych dni w roku! Tak mówią dzieci naszych pracowników i my się z tym zgadzamy!

Nasza tradycja

Firmowe pikniki rodzinne są już naszą tradycją. To czerwcowy dzień, który pracownicy wspólnie ze swoimi rodzinami spędzają w Zatoce Bajka w Grodźcu. To miejsce, w którym moc atrakcji spotyka się z leniwym plażowaniem. To czas, który można spędzić na sportowo, rodzinnie lub po prostu z znajomymi z pracy. Każdego roku przygotowujemy mnóstwo atrakcji, które wypełniają dzień. A emocje i wspomnienia, sprawiają, że chciałby się przeżyć ten dzień jeszcze raz.

W tym roku na uczestników pikniku rodzinnego czekało również mnóstwo atrakcji. Prócz tych sprawdzonych i wyczekiwanych jak dmuchańce i pyszne lody pojawiło się kilka nowych.

Dzień pełen atrakcji

Dla najmłodszych zorganizowane zostało koło fortuny, które mobilizowało do aktywnego zwiedzania przygotowanych atrakcji, robienia zdjęć i zakręcenia kołem, tak by wygrać drobne upominki lub nieco fajniejsze nagrody.

Nowością był również teleturniej 1 z 10. Dostarczył mnóstwo emocji, sprawdzał uczestników z wiedzy ogólnej oraz wiedzy na temat firmy. Zwycięzcą został Jarek Wierzbicki z Opola.

Podczas LELLEK DAY tradycyjnie podsumowujemy wyniki konkursu plastycznego dla dzieci pracowników. Dla dzieci, tym razem tych młodszych, odbyło się również przedstawienie „Stwory Głodomory”.

Atrakcją dla wszystkich był energetyczny koncert Kamila Bednarka, który sprawił, że ruszali się najmłodsi i również Ci starsi uczestnicy.

LELLEK DAY 2024

Sportowy duch i wielkie serca!

Tego dnia pracownicy mogli na własnej skórze przekonać się, jakie trudności napotykają osoby z niepełnosprawnościami. Agnieszka Lellek- Klimek oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie działania Fundacji LELLEK POMAGA, która na pikniku oswajała naszych pracowników z niepełnosprawnościami.

Fundacja LELLEK POMAGA wspólnie z Fundacją Słonie na Balkonie była częścią kolejnego wyzwania dla zdrowia. W tym roku celem wszystkich uczestników (a była to rekordowa liczba ponad 150 pracowników!) było wsparcie dzieci w kryzysie psychicznym.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również sportowych rozgrywek w piłkę siatkową i mega piłkarzyki.

Sto lat!

To był również dzień, w którym świętowaliśmy 30-lecie firmy. Było przepięknie odśpiewane sto lat, imponujący tort i wiele akcentów przypominających o jubileuszu. Także takich, które zostaną z nami długo.

LELLEK DAY 2024
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?