Newsy

Rok nowości Škody

Odkryj Škodę na nowo w salonach LELLEK.

Małgorzata Bzdak

12 czerwca, 2024 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - Rok nowości Škody

5 modeli na nowo

Odkryj nowe możliwości, nową definicję stylu, nowy wymiar komfortu. Rok Nowości Škody to ekscytujący krok w przyszłość marki.

Poznaj nasze nowe modele: Škodę Superb, Škodę Kodiaq, Škodę Octavia, Škodę Scala i Škodę Kamiq. Zachwyć się dynamicznym designem, bogatym wyposażeniem oraz innowacyjnymi technologiami.

Nowa Škoda Kamiq

Ikona miejskiego SUV-a w nowym, ekscytującym wydaniu. Pewna siebie, zwinna, wspierająca Cię nowoczesnymi technologiami. Odkryj, jak praktyczny jest Virtual Cockpit i jak efektowne reflektory TOP Full LED Matrix ułatwiają jazdę nocą. Podróżuj stylowo i ciesz się komfortem niezależnie od sytuacji.
Dowiedz się więcej!

Nowa Škoda Scala

Nowa jakość w klasie kompakt. Robi wrażenie sportową sylwetką, imponującymi osiągami i zaskakująco przestronnym, wygodnym wnętrzem. Podróże stają się jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe dzięki takim funkcjom jak pakiet Assisted Drive. Daj się ponieść.
Dowiedz się więcej!

Nowa Škoda Superb

Bezpieczeństwo klasy premium i komfort klasy biznes. Škoda Superb czwartej generacji to nowa definicja luksusu, co poczujesz już podczas wsiadania dzięki funkcji Smart Comfort Entry. Dynamiczny design zachwyca elegancją, a w bogato wyposażonym wnętrzu z oświetleniem Ambiente poczujesz się wyjątkowo.
Dowiedz się więcej!

Nowa Škoda Kodiaq

Imponujący rasowy SUV po raz pierwszy dostępny także z napędem hybrydowym. Poczuj niezrównany komfort dzięki fotelom z masażem pneumatycznym, zobacz więcej dzięki nowej wersji reflektorów LED Matrix i ciesz się wsparciem innowacyjnych asystentów kierowcy.
Dowiedz się więcej!

Nowa Škoda Octavia

Odkryj potęgę doskonałości. Bestseller marki Škoda w nowej wersji łączy prestiż z emocjami. To komfort, jaki dają 3-strefowa klimatyzacja oraz innowacje takie jak wyświetlacz Head-Up. Wyrazisty design budzi podziw, a przestronne wnętrze sprawdzi się zarówno w Twoim życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Dowiedz się więcej!

Zapraszamy Cie na jazdę testową!

Odwiedź wybrany salon Škoda LELLEK i udaj się na niezobowiązującą jazdę próbną.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SALON

Zapisz się już dzisiaj na konkretny termin, używając formularza kontaktowego:

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?