Newsy

Škoda Biznes Ekspert

Kompleksowe wsparcie dla Twojej floty

Strona główna - Newsy - Škoda Biznes Ekspert

Škoda Biznes Ekspert - flota na miarę Twoich potrzeb

Program Biznes Ekspert został stworzony dla małych i średnich przedsiębiorstw po to, by usprawnić codzienne zarządzanie flotą. Jeśli poszukujesz kompleksowego zarządzania flotowego, wysokiego standardu obsługi oraz atrakcyjnego finansowania, dołącz do grona klientów Programu Biznes Ekspert. Sprawdź, co możesz zyskać!

Dlaczego Škoda Lellek? Jesteśmy częścią grupy LELLEK, która od 30 lat jest obecna na rynku motoryzacyjnym. Cechują nas doświadczenie, innowacyjność i elastyczność, które są niezwykle ważne w tej branży. Mamy także zespół ekspertów, którzy chętnie pomogą na każdym etapie – zarówno zakupowym, jak i w okresie posprzedażnym. Dlatego właśnie chcemy zostać Twoim partnerem biznesowym.

Program Biznes Ekspert jest gotowym rozwiązaniem pozwalającym przedsiębiorcy skupić się na codziennej biznesowej działalności.

Dzięki wsparciu przeszkolonych i certyfikowanych doradców, Program Biznes Ekspert jest szyty na miarę potrzeb konkretnej firmy.

Etapy współpracy z Flotą Biznes Ekspert
 • Badanie potrzeb w zakresie użytkowania floty.
 • Określenie parametrów – limit kilometrów, czas trwania umowy, miesięczny budżet.
 • Doradca Biznes Ekspert przedstawia kompleksowe rozwiązanie.
 • Wybór najkorzystniejszego wariantu przez klienta.
 • Przygotowanie dokumentów i zamówienie samochodu.
 • Podpisanie dokumentów.
 • Wydanie samochodu.
Benefity Programu Biznes Ekspert

Certyfikowani doradcy pomogą wybrać optymalne modele z portfolio marki, zarówno pod kątem wersji silnikowych jak i wyposażeniowych. Dzięki współpracy z Volkswagen Financial Services nasi klienci otrzymają także nowoczesne narzędzia finansowe, pozwalające skalkulować miesięczną ratę i wybrać optymalny rodzaj finansowania do prowadzonej działalności biznesowej.
Pomogą również w doborze ubezpieczenia czy działań serwisowych. Wspólnie z doradcą klient może wybrać tylko te elementy, które w praktyce pomogą mu prowadzić działalność biznesową rezygnując z rozwiązań, które przy jego profilu działalności będą zbędne. W ten sposób można ograniczyć koszty. Dodatkowo, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom telematycznym przedsiębiorca może mieć stałą kontrolę nad kosztami w czasie eksploatacji. Jeżeli w trakcie użytkowania samochodów zmieni się profil działalności bądź pojawi się potrzeba rozszerzenia parku samochodowego, wystarczy się skontaktować z opiekunem, który zajmie się znalezieniem optymalnego rozwiązania.

Odwiedź nasze salony Škoda i poznaj szczegóły Programu Biznes Ekspert

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?