Newsy

Wyjątkowy kalendarz LELLEK GLIWICE

Nieoczywiste połączenie, oczywista pomoc.
Zobacz film.

MS

Magdalena Stercula

28 listopada, 2022 · 2 min czytania

Czytaj więcej
Strona główna - Newsy - Wyjątkowy kalendarz LELLEK GLIWICE

Daj nowy dzień, nowy lepszy rok

Jak połączyć sprzedaż samochodów i zwierzęta, żeby nieść nadzieję i szerzyć ideę adopcji psów? Jako Lellek Gliwice we współpracy z lokalnym schroniskiem Psitulmnie w Zabrzu, fotografem Jakubem Zajączkowskim oraz naszymi gliwickimi salonami SKODA, Volkswagen, Audi, SEAT i CUPRA postanowiliśmy stworzyć wyjątkowy kalendarz na rok 2023, który codziennie będzie o tym przypominał.

Schronisko Psitulmnie w Zabrzu jest miejscem, do którego trafiają bezdomne i niechciane czworonogi. Znajdują tam nie tylko dach nad głową, ale i ludzi, pełnych pasji pracowników i wolontariuszy, którzy zapewniają zwierzakom jedzenie, ciepły kąt oraz podstawową opiekę medyczną. Schronisko, z założenia, nie jest domem. Ma to być przystanek pomiędzy starym a nowym życiem. Niestety, nierzadko jest inaczej – zwierzęta, które trafiają pod skrzydła schroniska zostają w nim latami,  a nawet całe życie.

Bo za stary. Bo za mały. Bo szczeniak. Zbyt rudy. Brzmi znajomo? Źle mówić, że w takich miejscach znajdziemy „dla każdego coś”, ale tak właśnie jest. Ilość czworonogów, które trafiają rocznie do placówki Psitulmnie jest tak duża, że śmiało można stwierdzić, że każdy, kto szuka puchatej miłości, nowego członka rodziny, czy po prostu towarzysza dnia codziennego, znajdzie tego, który skradnie jego serce i doskonale odpowie na jego potrzeby.

W sesji zdjęciowej do naszego kalendarza wzięło udział tylko kilkanaście psów. To kilkanaście zupełnie różnych zwierząt, z różnymi temperamentami, potrzebami i możliwościami. Naszym celem jest szerzenie idei adopcji psów, przekazanie im nowego dnia, lepszego roku. Ukazanie ich, jako towarzyszy podróży przez życie – stąd połączenie zwierzaków i samochodów ujęte w kalendarzu na nowy rok. 

Pomóc można nie tylko poprzez adopcję. Przez cały rok w salonach SKODA, Volkswagen, Audi, SEAT i CUPRA prowadzona jest zbiórka karmy, koców, ręczników, środków czystości oraz zabawek. Wszystko, co może się przydać, można zostawić w recepcjach salonów przy ulicy Portowej 2 w Gliwicach.

Nasza akcja jest kontynuacją działalności całej grupy – #LELLEKpomaga.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?