Organizacyjne

#LELLEKPOMAGA

12 sierpnia, 2022 · 3 min czytania

To nie tylko puste hasło! Zobacz nasze dobre inicjatywy.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Organizacyjne - #LELLEKPOMAGA

KAŻDY KLIENT FIRMY LELLEK JEST DOBROCZYŃCĄ.

Korzystając z naszych usług wspierasz potrzebujących - część zysku przekazujemy na cele dobroczynne.

Dobra Kolorowanka

dobra kolorowanka

Czy drobny upominek jakim jest kolorowanka dla dzieci, może nieść pomoc? Oczywiście!

Widoczna na zdjęciu Dobra Kolorowanka, to rękodzieło wykonane specjalnie dla nas przez Mateusza Papierkowskiego z Siemianowic Śląskich. Mateusz w wieku 14 lat zachorował na raka. Od kilku lat zmaga się z ziarnicą złośliwą. Jego rysunki powstały z ogromnej miłości i pasji do motoryzacji. Cieszymy się, że za każdy z rysunków mogliśmy zapłacić, a tym samym wesprzeć długie i skomplikowane leczenie.

Prace Mateusza można podziwiać na facebooku oraz instagramie: Matush Art – @matush_art

Kolorowanka została wydrukowana na papierze pochodzącym z recyclingu.

1 sprzedany samochód = 1 posadzone drzewo

Sprzedajemy samochody, a za każdy – nowy, czy używamy – sadzimy drzewo. 10 000 sadzonek już rośnie, a to dopiero początek!

Więcej o akcji przeczytasz tutaj: JEDEN KUPIONY SAMOCHÓD TO JEDNO POSADZONE DRZEWO

 

Dbamy o pszczoły

hotel dla owadów

Sadzimy łąki kwietne i stawiamy hotele… dla owadów! Czujemy się odpowiedzialni za naturę, która nas otacza!

Szkolimy!

szkolenie strażaków

Jesteśmy wdzięczni strażakom z OSP i PSP za ich misję. W działaniu kierujemy się tym samych hasłem: ” jeśli możesz komuś pomóc – zrób to”!

Właśnie dlatego regularnie gościmy w naszych serwisach uczestników szkolenia z ratownictwa technicznego, którzy z pomocą naszych mechaników (zupełnie nieodpłatnie) zapoznają się z zasadami obsługi i zabezpieczenia samochodów elektrycznych. Dla wspólnego bezpieczeństwa nas wszystkich!

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc w salonie LELLEK

11 września, to Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. W naszych salonach świętujemy go, organizując darmowe kursy pierwszej pomocy dla Klientów.

Prawidłowo udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna zwiększa szanse na  uratowanie poszkodowanego w miejscu zdarzenia. Uczymy niesienia pierwszej pomocy po wypadku, czy przy nagłym ataku choroby.

Gramy z WOŚP

LELLEK gra z WOŚP

O wielu lat wspieramy Wielką Orkiestrę świątecznej pomocy, przekazując fanty na licytacje (samochody na weekend z pełnym bakiem, usługi serwisowe, oryginalne akcesoria) oraz ustawiając puszki w salonach.

Lubimy Ludzi i Szlachetną Paczkę

LELLEK wspiera Szlachetną Paczkę

Od 2016 roku wspieramy potrzebujące rodziny. Dla zwiększenia zasięgu angażujemy w pomoc m.in lokalne gwiazdy sportu, w ubiegłym roku wybraliśmy się na zakupy paczek z drużyną Odra Opole!

Świąteczne dobro

Karta świąteczna LELLEK

W 2021 r. kartki świąteczne stworzył dla nas podopieczny fundacji ISKIERKA, którego pracę wynagrodziliśmy. Co więcej, zrezygnowaliśmy z niepotrzebnych wydatków – a całą zaoszczędzoną kwotę (z mocnym zaokrągleniem „w górę”) przeznaczyliśmy na pomoc chorującym dzieciom (pracownicy każdej z lokalizacji firmy zgłaszali potrzebujące dzieci ze swojego terenu).

Wielu pracowników firmy LELLEK udziela się w pracy charytatywnej, chętnie wspomagając działania również „z własnej kieszeni”, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Udzielanie wsparcia, to jedna z misji firmy LELLEK.

Chcesz pomóc nam pomagać?

Zadzwoń: +48 801 535 535

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?