O nas

Jak to jest zobaczyć Google Maps na żywo?

Sportowi pasjonaci w Grupie LELLEK.

Ewa Socha

27 lipca, 2023 · 3 min czytania

Strona główna - O nas - Sportowi pasjonaci – Tomasz Witek

Sportowi pasjonaci to cykl artykułów o naszych pracownikach

Poznajmy się bliżej. Inspirujmy się!

Pasja, adrenalina, emocje

Druga edycja „LELLEK – wyzwanie dla zdrowia” dobiegła końca, natomiast my nie zamierzamy kończyć cyklu artykułów o sportowych pasjach pracowników.

Dziś o dyscyplinie, którą raczej nie włączymy do rywalizacji w wyzwaniu dla zdrowia. Dziś o pasji, która nie jest tak powszechna jak jazda na rowerze czy bieganie. Dziś o sporcie, który daje niesamowitego adrenalinowego kopa.

Bohaterem naszego artykułu będzie Tomek Witek, który pracuje w Grupie LELLEK od stycznia 2022 roku. Od początku związany jest z marką SEAT. Aktualnie pracuje na stanowisku Doradcy serwisowego w serwisie SEAT&CUPRA  w Opolu. I fajnie wpasował się w nową markę, bo CUPRA to kwintesencja pasji, adrenaliny i emocji. A skoki spadochronem zawierają cały ten wybuchowy zestaw.

Dziecko Aeroklubu

Tomek miał 8 lat, kiedy mama zabrała go na piknik lotniczy organizowany przez Aeroklub Opolski. Jedną z atrakcji były pokazy spadochronowe.

„Kiedy przystanąłem przy spadochroniarzach, jak układali swoje spadochrony czułem, że bardzo mnie to ciekawi i interesuje. Po dłuższej chwili zostałem zauważony przez jednego z nich i zaproszony do podejścia bliżej – wspomina Tomek – Kiedy nawiązaliśmy kontakt czułem bardzo duże podekscytowanie tym sportem. Zacząłem więc przychodzić coraz częściej, aż zostałem „przyjęty” jako „swój”. Jako dziecko spędzałem w Areoklubie każdą wolną chwilę. Przyjeżdżałem na skoki i kursy, aby być jak najczęściej i chłonąć wiedzę teoretyczną.”

Tomek po 18-tu latach dojrzał do przeniesienia wiedzy teoretycznej na część praktyczną uczestnicząc w kursie spadochronowym.

Sky is the limit – ścieżki kariery Tomka

Zapał, determinacja i ambicja pozwoliły ukończyć Tomkowi kurs pilotażu czaszy ”Swoop Camp” oraz tzw. CRW (Canopy Relative Work) „kanapy” czyli proces „spotkania” się z otwartymi czaszami w powietrzu na wysokości 4000 m. Nie było to łatwe ze względu na niewielką ilość wykonanych skoków (około 160), jednak dzięki temu Tomek wziął udział w próbie bicia rekordu Europy we wrześniu 2022.

„W spadochroniarstwie jest ok. 26 konkurencji, które można wykonywać i każdy z nas po uzyskaniu świadectwa kwalifikacji obiera sobie jakąś drogę kariery – opowiada Tomek – W moim przypadku jest to kamerowanie wszystkiego co związane z skakaniem i lataniem na czaszy. Daje to niesamowite możliwości uchwycenia wszystkiego co widzę  i pokazania tego osobom, które nie skaczą. Mogę również dokumentować skoki tandemowe”.

Drugim kierunkiem, który interesuje Tomka jest dotarcie do takiego doświadczenia w pilotażu spadochronu, który pozwoli brać udział w międzynarodowych zawodach Swoop polegających na nabraniu dużej prędkości przed lądowaniem i szybowaniu kilkanaście centymetrów nad ziemią wykonując różne „akrobacje” i ewolucje. Brzmi naprawdę interesująco!

Zobaczyć Google Maps na żywo

„Sport, a w szczególności spadochroniarstwo, to odejście od rzeczywistości, chwile zapomnienia od codziennych obowiązków, które ładują mi baterie energetyczne na kolejne dni/tygodnie (aż do następnych skoków 😊)”  – opowiada nasz firmowy spadochroniarz.

Tomek serdecznie poleca wypróbowanie spadochroniarstwa. Udział w kursie czy skok w tandemie dają takie wrażenia, których nie da się opisać. Poczucie wolności, niesamowity wachlarz emocji, ekstremalnie wysoki poziom adrenaliny… to gwarancja uśmiechu, jakiego nigdy nie doświadczyliście.

I najważniejsze: zobaczyć Google Maps na żywo.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?