Newsy

SPA dla Twojego auta w LELLEK Koźle

Poznaj ofertę detailingową dostępną w kozielskim oddziale.

Małgorzata Bzdak

3 sierpnia, 2023 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - SPA dla Twojego auta w LELLEK Koźle

Przywróć swoje auto do życia

Profesjonalne usługi detailingowe są po to, aby przywrócić Twojemu pojazdowi dawny blask i sprawić, że znów będziesz dumny z jego wyglądu.

Profesjonalny detailing – dla kogo?

Codzienne eksploatacja, warunki atmosferyczne i zanieczyszczenia drogowe pozostawiają swoje piętno na lakierze. Detaling samochodowy to znacznie więcej niż tylko zwykłe mycie auta. To kompleksowa pielęgnacja, która obejmuje zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne elementy pojazdu. Przez gruntowne czyszczenie i odkurzanie wnętrza, włącznie z dywanami, fotelami i konsolą, zyskasz poczucie świeżości i czystości, które długo będzie Ci towarzyszyć podczas każdej podróży.

Odzyskaj blask – polerowanie lakieru

Lakier Twojego samochodu jest wizytówką jego piękna. Jednak z czasem, zarysowania, matowe plamy i utrata blasku mogą sprawić, że Twój pojazd straci na atrakcyjności. Polerowanie lakieru to proces, który przywraca głęboki połysk, eliminuje drobne niedoskonałości i sprawia, że lakier wygląda jak nowy. Każda jazda będzie teraz wyjątkowym doznaniem, a Twój samochód przyciągnie spojrzenia na każdym kroku.

Pranie tapicerki – przywracamy komfort i elegancję wnętrzu Twojego auta

Częste użytkowanie, plamy, kurz i zabrudzenia mogą z czasem sprawić, że tapicerka wydaje się nieco zaniedbana. Pranie tapicerki to kluczowy element kompleksowego detalingu samochodowego, który przywraca nie tylko czystość, ale także uczucie komfortu i elegancji we wnętrzu pojazdu. Dzięki specjalistycznym technikom prania, Twój samochód odzyskuje świeżość i luksusowy wygląd, a Ty możesz cieszyć się podróżami w otoczeniu czystości i estetyki.

Ozonowanie w trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny

Czy wiesz, że wnętrze Twojego samochodu może być pełne niepożądanych zapachów i alergenów? Dzięki usłudze ozonowania, możesz stworzyć zdrowszą przestrzeń dla siebie i swojej rodziny. Ozonowanie usuwa nie tylko brzydkie zapachy, ale także eliminuje bakterie, wirusy i grzyby, które mogą się gromadzić wewnątrz pojazdu. To investycja w komfort i bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich.

Zaufaj fachowcom

Detaling samochodowy to kompleksowa i wszechstronna usługa, która daje Twojemu pojazdowi całkowitą transformację. Od blasku lakieru po świeżość wnętrza, włącznie z praniem tapicerki, każdy aspekt jest dopracowany, aby Twój samochód wrócił do stanu niemalże fabrycznego. Niezależnie od tego, czy chcesz przywrócić dawny blask, zadbać o zdrowie swojej rodziny czy po prostu cieszyć się podróżami w komfortowej przestrzeni, detaling samochodowy oferuje wszystko to i jeszcze więcej. Daj swojemu samochodowi zasłużoną troskę i ciesz się nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale także doskonałym samopoczuciem za każdym razem, gdy siadasz za kierownicą.

Cennik usług detailingowych

Cena usługi zależna jest od wielkości samochodu i / lub stopnia zabrudzenia.

Szczegółowej wyceny dokonujemy po oględzinach pojazdu – ostateczna cena mieści się w podanym zakresie cen.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?