Newsy

Škoda Fabia - samochód dla młodych

Szukasz pierwszego samochodu? Poznaj Škoda Fabia.

Magdalena Woźniak

20 grudnia, 2023 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - Škoda Fabia – samochód dla młodych

Škoda Fabia - samochód (również) dla młodych

Wybór pierwszego samochodu to niezwykle ważna chwila, szczególnie jeśli dotyczy młodego kierowcy.

NAJLEPSZY SAMOCHÓD DLA MŁODYCH

Chcemy, aby pierwszy samochód zachwycał wyglądem, ale również był stosunkowo tani w utrzymaniu, wygodny, bezpieczny  i mało awaryjny. W tej sytuacji zdecydowanie bardziej sprawdzi się samochód miejski, mniej spalający. Taki, który pomieści kilku znajomych jadących nad jezioro czy weekendowy wypad za miasto.

Skoda Fabia

Dlaczego Škoda Fabia to idealny pierwszy samochód?

DUŻY WYBÓR

Škoda Fabia zadebiutowała już w 1999 roku w Czechach i od tego momentu cieszy się niemałą popularnością. Przez te wszystkie lata marka ulepszała swój kultowy model, dzięki czemu dziś mamy do wyboru aż cztery generacje.
To oczywiście wiąże się z możliwością dopasowania pierwszego samochodu
do własnych preferencji. Możemy decydować pomiędzy manualną lub automatyczną skrzynią biegów, oraz pomiędzy wersją combi a 5-drzwiowym  hatchbackiem. Grupa LELLEK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje także wybór pomiędzy nowym a używanym samochodem.

Ile kosztuje Škoda Fabia?

Cena nowego auta zaczyna się od 71 850 zł. Model jest dostępny również w naszym salonie aut używanych już za 45 900 zł. Nieważne jednak czy zainteresuje Cię egzemplarz z salonu, czy wybierzemy tego z dłuższą historią, koszt zakupu możemy rozłożyć na raty, te zaczynają się już od 600 zł miesięcznie.

Jak wiadomo, niestety na kosztach kupna się nie kończy. W późniejszym czasie musimy liczyć się z wydatkami związanymi z użytkowaniem samochodu takimi jak spalaniem paliwa, naprawami, przeglądami itd. W tej kwestii Fabia również pozytywnie zaskakuje. W zależności od wybranej wersji silnikowej zużycie paliwa mieści się w przedziale 5,5 do 7,7 l/100 km.

SIMPLY CLEVER – po prosty sprytna!

ŠKODA cechuje się nowoczesnymi rozwiązaniami zachowanymi w prostocie ich użytkowania. Simply clever to hasło reklamowe ukazujące właśnie te cechy. Możemy je zauważyć już, chociażby w wyposażeniu samochodu. Wersja wyposażenia Simply Clever posiada rozmaite schowki, organizery, haczyki i wiele innych przydatnych udogodnień.

Ciekawym rozwiązaniem obrazującym jeszcze lepiej charakter marki jest

ŠKODA CONNECT, która pozwala połączyć smartwatch lub smartfon z naszym samochodem. Ma za zadanie zapewniać nam jeszcze większy komfort jazdy np. informacje o natężeniu ruchu na drodze oraz bezpieczeństwo; w razie wykrycia zderzenia informuje Centrum Alarmowe Škoda, podając informacje o lokalizacji samochodu, liczbie pasażerów i jak duże są uszkodzenia.

Skoda Fabia

Škoda = wygoda!

Te spopularyzowane samochody dzięki swoim kompaktowym rozmiarom są wygodne do jazdy miejskiej, z dużą ilością parkingów i ciasnych uliczek. Znane są z komfortowych przednich siedzeń. Mimo niewielkich rozmiarów pasażerowie na tylnych siedzeniach również zaznają przyjemnej podróży, zwłaszcza w wersji kombi.

Jeśli szukasz swojego pierwszego samochodu, lub myślisz o zmianie obecnego, umów się na jazdę próbną!

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?