Newsy

AUDI E-tron GT

Nowa era samochodów elektrycznych.

Magdalena Woźniak

18 grudnia, 2023 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - Audi GT – nowa era samochodów elektrycznych

Audi e-tron GT

Audi poszerzyło swoją ofertę o modele elektryczne. Spektakularne Audi e-tron GT to nowe spojrzenie na elektromobilność klasy premium.

350 kW

Moc

4,1 sek.

Przyśpieszenie (0-100 km/h)

501 km

Zasięg (WLTP) do

22,5 min

Bateria naładowana w 80% w

Audi GT

Poznaj Audi e-tron GT

Audi e-tron GT to nowoczesny grand tourismo stworzony do pokonywania długich odległości w luksusowym sportowym stylu. Audi e-tron jest niski i szeroki, a jego aerodynamiczny kształt zapewnia jeszcze więcej wrażeń podczas jazdy. Wnętrze samochodu zachwyci fanów sportowych emocji materiałowym wykończeniem oraz fotelami wyższymi po bokach, które będą komfortowe nawet przy ostrych zakrętach.

Ikona pionierskiego designu

Stylistyka zewnętrzna Audi e-tron GT quattro to doskonałe ucieleśnienie elektromobilności oraz niepowtarzalnego DNA Audi.

Prezentowany model Audi jest nie tylko sportowy i luksusowy, jest również bardzo pojemny. Posiada aż dwa bagażniki o pojemności 85 i 405 litrów. Wnętrze samochodu elektrycznego Audi e-tron GT quattro zapewnia doskonałą funkcjonalność na co dzień w połączeniu z najwyższą jakością.

Wygodną funkcją jest także elektryczny panel środkowy oraz deska rozdzielcza, która w swoich funkcjach ma między innymi odtwarzanie multimediów, podgląd mapy nawigacji, a także dostęp do informacji o zasięgu naszego samochodu.

Elektryczne. Spośród wielu innych zalet

Bez obaw o zasięg. Jednym z najważniejszych aspektów elektromobilności jest wydajność, i w tej kwestii E-tron GT zadowoli swoich użytkowników.

Samochód o mocy 350 Kw ma zasięg aż 487 km a czas naładowania do 80% to zaledwie 25 minut.
Wybierając  bardziej usportowioną wersję, czyli Audi e-tron Gt RS możemy cieszyć się mocą 440 KW i rozpędem do 100 km/h w jedyne 3,3 sekundy.

Audi GT

FUTURE IS AN ATTITUDE

Living progress. Slogan Audi ukazujący nowoczesne podejście do motoryzacji jest świetnie zobrazowany przez e-tron GT.

 • EKOLOGIA – elektromobilność jest kojarzona ściśle z ekologią poprzez zlikwidowanie napędu spalinowego. Audi tworząc E-tron GT, poszło o krok dalej ponieważ już sam proces produkcji samochodu jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, wnętrze wykorzystuje materiały z recyklingu, na przykład siedziska foteli, wycieraczki a nawet podłokietniki.
 • NOWE TECHNOLOGIE – model GT jest kompatybilny z aplikacją „my audi”, która posiada funkcje takie jak otwieranie i zamykanie samochodu, regulowanie temperatury oraz informacje o poziomie naładowania.
 • INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA – prawo fizyki elektromobilności mówi, że im mniejszy opór powietrza, tym większy zasięg. Audi wyszło naprzeciw temu zagadnieniu i poza opływowym kształtem i niskim zawieszeniem wykorzystało inteligentne rozwiązania; kurtyny powietrzne tworzone przez otwory po bokach zderzaka, areodynamika dopasowująca się do sytuacji na drodze między innymi dzięki wysuwanemu spoilerowi a także automatyczny napęd quarto z inteligentnym systemem przekazywania mocy na koła.
Audi GT e-tron

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?