Newsy

Elektromobilność Audi

Elektryczne. Spośród wielu innych zalet.

Zuzanna Górka

16 czerwca, 2023 · 3 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - Elektromobilność Audi

Elektromobilność Audi

Audi rozszerza ofertę w pełni elektrycznych samochodów dzięki Audi Q8 e-tron, Audi Q8 Sportback e-tron, Audi e-tron GT i Audi Q4 e-tron.

Future is an attitude

Ponadto liczne modele hybrydowe typu plug-in łączą w sobie zalety silnika spalinowego z silnikiem elektrycznym. W ten sposób Audi oferuje każdemu nowoczesną formę mobilności dopasowaną do jego potrzeb. Dowiedz się o możliwościach pojazdów elektrycznych, zasięgu i ładowaniu oraz poznasz ofertę modeli Audi.

9%

Modele elektryczne - Audi Lellek Opole w 2022 r.

2,3%

Modele elektryczne - Audi w 2022 r.

Mój elektryk

Nasi Klienci chętnie wybierają samochody elektryczne. W 2022 r. z salonu Audi Lellek Opole wyjechało 4 razy więcej modeli elektrycznych niż wynosi ogólna sprzedaż samochodów elektrycznych marki Audi w Polsce. Niekwestionowanym numerem jeden jest model Audi Q4 e-tron.

W ramach Grupy VW marką z największa liczbą zarejestrowanych samochodów elektrycznych jest Audi z rejestracją 820 aut, to wzrost aż o 165 procent w porównaniu z 2021 rokiem”

Źródło: Komunikat prasowy Volkswagen Group Polska „Dobre wyniki Volkswagen Group Polska w trudnym 2022 roku, duży wzrost rejestracji aut elektrycznych

Bez obaw o zasięg

Niewielki zasięg samochodów elektrycznych to mit! Ciągły rozwój elektrycznej mobilności sprawił, że najnowsze modele oferują możliwość pokonywania znacznych odległości na jednym ładowaniu. Jednocześnie innowacyjne technologie szybkiego ładowania powodują, że przerwa w podróży nie musi być długa. Dobrym przykładem jest w pełni elektryczne Audi Q8 Sportback e-tron, które pokazuje elektromobilną przyszłość Audi. Elektryczny SUV jest gotowy na przejechanie kolejnego długiego odcinka już po około 30 minutach. Dalszy rozwój technologii sprawia, że w najbliższych latach czas ładowania będzie się nadal skracał.

Krótkie i łatwe ładowanie

Niewiarygodne przyspieszenie. Cisza prawie absolutna. Wspaniałe uczucie jazdy bez emisji CO₂. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś jazdy samochodem elektrycznym lub hybrydą, to wiesz już, jakie to fascynujące przeżycie. E-tron to jednak nie tylko radość z jazdy dzięki napędowi elektrycznemu, ale również nieograniczona użyteczność w codziennym życiu. Bezproblemowe korzystanie z samochodu elektrycznego lub hybrydowego oznacza przede wszystkim łatwe ładowanie.

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?