NewsyPromocje

Jesienno - zimowa oferta serwisowa Škoda

Poznaj ofertę i wybieraj świadomie.

Małgorzata Bzdak

12 października, 2023 · 4 min czytania

Dowiedz się więcej
Strona główna - Newsy - Jesienne promocje serwisowe Škoda

Zaufaj ASO, to się opłaca

Korzyści płynące z serwisowania Twojej Škody w naszych autoryzowanych serwisach są większe niż Ci się wydaje. Poznaj je i wybieraj świadomie.

Bieżące akcje serwisowe:

Wymiana rozrządu  – cena pakietu już od 2899 zł 

W pakiecie pasek rozrządu z pompą wody.
W cenie pakietu:
– zestaw naprawczy rozrządu
– pompa wody
– części uzupełniające (m. in. śruby)
– montaż.

Wymiana opon z wyważeniem od 130 zł
Wymiana kół z z wyważeniem od 150 zł

 

Twoje auto ma więcej niż 4 lata?

Pamietaj, że im starsza Škoda, tym większe rabaty!

Dlaczego warto korzystać z ASO? 

Niezawodność

Przeglądy i naprawy przeprowadzamy według ścisłych wytycznych określonych przez producenta, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania.

Niezwykle ważne jest ciągłe szkolenie naszej kadry, ponieważ w nowych autach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę oraz pozwala unikać błędów podczas napraw.

Dostęp do pełnej informacji

Oferujemy przyjęcie bezpośrednie – możliwość obejrzenia samochodu na podnośniku wraz z doradcą serwisowym, co pozwala Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie eksploatacji. Pamiętaj, że nasze serwisy dysponują nieograniczonym dostępem do historii serwisowej Twojego auta, co oznacza lepsze planowanie prac serwisowych czy szybszą diagnozę usterek.

Przejrzystość

Zawsze przed rozpoczęciem prac, przedstawiamy wycenę planowanych napraw, a po usłudze, wszelkie wydatki są przejrzyście przedstawiane na fakturze.

Ochrona

Wszystkie usługi i naprawy przeprowadzone w ASO, a także zakupione u nas części zamienne, podlegają 2-letniej gwarancji.

Racjonalne koszty

Wysoka jakość obsługi i racjonalne koszty mogą iść w parze. To wszystko dzięki ofercie pakietów przeglądów dla samochodów nowych i używanych (do 12 lat!) a także programom rabatowym dla aut starszych niż 4 lata.

Pewność

W autoryzowanym serwisie, używamy oryginalnych części zamiennych, zgodnych wytycznymi producenta i spełniającymi jego surowe normy. Oryginalne części są tożsame z częściami fabrycznymi zamontowanymi w Twoim samochodzie, korzystając z nich podtrzymujesz jego jakość.

Opłacalność

Historia serwisowa ma wpływ na wartość Twojego samochodu – badania pokazują, że serwisując w ASO łatwiej o odsprzedaż z wyższą ceną*.

Mobilność

Za każdym razem, gdy oddajesz swoje auto w nasze ręce nie musisz obawiać się utraty mobilności. Nasz program aut zastępczych na czas serwisu z powodzeniem zaspokoi Twoje potrzeby.

Assistance

To usługa, dzięki której otrzymasz pomoc w przypadku różnych zdarzeń na drodze. Przeprowadzenie przeglądu okresowego wraz z zalecanymi czynnościami w autoryzowanym serwisie przedłuża ważność Gwarancji Mobilności o rok lub do następnego przeglądu. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

Spokój

ASO funkcjonują według ściśle określonych przez koncern norm w zakresie obsługi klienta i procesu naprawy. Regularne audyty, badania satysfakcji klienta i nadzór koncernu sprawiają, że możesz liczyć na najwyższą jakość usług. Zaufaj ASO. To się opłaca Dbamy o Twoją wygodę i spokój. Zapewniamy sprawność Twojej
Škodzie. Korzyści z serwisowania Twojej Škody w naszym autoryzowanym serwisie są większe niż Ci się wydaje. Poznaj je i wybieraj świadomie!

 

* Cena w ogłoszeniu wyższa nawet o 20% wg Raportu „Serwisowanie w ASO a cena samochodu”, autorstwa Związku Dealerów Samochodów oraz OTOMOTO, 2022 r

Zainteresowany skorzystaniem z oferty?

Skontaktuj się z nami bądź uzupełnij formularz kontaktowy, a wtedy to my skontaktujemy się z Tobą!

  Formularz kontaktowy

  Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 godzin roboczych.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?