Newsy

Showroom Audi - odbiór samochodu w wielkim stylu

Odbierz swój wymarzony samochód w komfortowych warunkach.

Zuzanna Górka

13 października, 2023 · 3 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - Showroom Audi – odbiór samochodu w wielkim stylu

Audi showroom

Twoje wymarzone Audi czeka na Ciebie w pięknym miejscu w naszym salonie. Odbiór samochodu przez naszych Klientów to bardzo ważny dla nas moment. Chcemy, aby był niepowtarzalny.

50

samochodów wyjeżdża z salonu każdego miesiąca

A6

TOP3 wśród modeli w Audi Lellek Opole w 2023 r.

Q3

TOP3 wśród modeli w Audi Lellek Opole w 2023 r.

A4

TOP3 wśród modeli w Audi Lellek Opole w 2023 r.

Odbiór samochodu to wyjątkowa chwila

Moment odbioru samochodu to wyjątkowa chwila dla naszych Klientów. Miesięcznie z naszego salonu wyjeżdża ok. 50 samochodów i każde wydanie jest dla nas istotnym wydarzeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Chcemy, aby osoby odbierające swoje wymarzone Audi zapamiętały ten moment na długo . Cieszę się, że showroom Audi jest miejscem komfortowym i ekskluzywnym. Nasi Klienci mogą wypocząć na luksusowych meblach Kler, które idealnie komponują się z naszym salonem” – mówi Wojciech Czech, kierownik salonu Audi Lellek Opole.

Piękno ukryte w detalach

Poprowadzimy Cię przez cały proces konfiguracji Twojego wymarzonego samochodu. Dzięki Audi exclusive Twój samochód stanie się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju – tak jak Ty. Wybieraj spośród aplikacji dekoracyjnych, skórzanych tapicerek i szerokiej gamy kolorów lakierów specjalnych. Dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Zainspiruj się czerwienią. Zainspiruj się wnętrzem naszego salonu.

Usiądź wygodnie

Nasi Klienci mogą w komfortowych warunkach odbierać samochód w dedykowanym do tego miejscu - showroom Audi. Czekając również na wykonanie usługi serwisowej zapraszamy do odpoczynku w dedykowanej do tego strefie.

Piękne meble oraz piękne samochody

Piękne meble oraz piękne samochody, doskonale zaprezentowane i dbające o najdrobniejsze detale, tworzą niezwykłe połączenie. Marka Kler, która w tym roku obchodzi swoje 50-lecie, ceniona za doskonały design, niezrównany komfort użytkowania oraz jakość wykonania i niezwykłą dbałość o szczegóły. Meble Kler są prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Wspaniała kolekcja Kler Attitude - Daze prezentowana w salonie Audi Lellek Opole, harmonijnie współgra z samochodami marki Audi. Daze w pięknej czerwonej tkaninie, zachwycająco komponują się z prezentowanymi tam pojazdami. Sofy i fotele z kolekcji Kler Attitude - Daze zapraszają Klientów Audi Lellek Opole do spędzenia na nich chwili pełnych komfortowego wypoczynku i relaksu. "Również my, serdecznie zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole oraz do salonu mebli Kler, mieszczącego się w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu" - mówi Wioletta Ciastko, kierownik salonu Kler w Dobrodzieniu.

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?