O nas

Jak budować przyjacielskie relacje w dziale?

Zorganizować wyjazd integracyjny!

Ewa Socha

22 września, 2023 · 3 min czytania

Strona główna - O nas - Jak budować przyjacielskie relacje w dziale?

11 pracowników działu sprzedaży Audi Lellek Opole

w pięknym Zakopanem!

Well-being w Grupie LELLEK

Przyjazna atmosfera w pracy to jeden z najważniejszych czynników, dla których pracownicy z chęcią przychodzą do pracy. W końcu nasze życie zawodowe zajmuje aż 1/3 każdego naszego dnia! To w jakich relacjach jesteśmy z najbliższymi pracownikami wpływa na naszą motywację i realizację celów.

Badania Instytutu Gallupa potwierdzają, że pracownicy, których przełożeni troszczą się o ich well – being (czyli dobrostan), jako ludzi w ogóle, a nie środka do celu – lepiej pracują, mniej chorują i rzadziej zmieniają pracę.

Jak się zatroszczyć o dobrostan swoich pracowników? Jednym ze sposobów jest wspólne spędzenie czasu na wyjeździe integracyjnym, który pozwoli zadbać o trzy aspekty:

  • fizyczny (aktywność fizyczna)
  • psychiczny (odpoczynek i rozrywka)
  • relacyjny (budowanie przyjaznej atmosfery w dziale, życzliwości i doceniania pracowników).
Wyjazdy integracyjne w Grupie LELLEK

Co? Gdzie? Jak?

Dział sprzedaży salonu Audi Lellek Opole wybrał się do Zakopanego. Wyjazd odbył się w dniach 15-17.09.2023, a zespół spędził weekend w hotelu ARIES Hotel&SPA.

Prócz rozmów, odpoczynku i budowaniu relacji, na uczestników wyjazdu czekało wiele atrakcji:

  • Wyjście w góry na „Morskie Oko”
  • Korzystanie z hotelowej strefy SPA&wellness
  • Kolacja w góralskiej karczmie przy muzyce na żywo
  • Wjazd na Gubałówkę

Organizacją całego wyjazdu zajęła się Zuzanna Górka, Specjalista ds. marketingu w Audi Lellek Opole.

„Organizacja wyjazdu integracyjnego to czysta przyjemność. Bardzo się cieszę, że zespół Audi Lellek Opole był zadowolony z weekendu w Zakopanem – opowiada Zuza – Wspólnie z Kierownikiem zadbaliśmy, aby w programie nie zabrakło wyjścia w góry, ale znaleźliśmy również czas na wspólne rozmowy i spędzanie wolnego czasu. Dla zespołu Audi organizowałam wyjazd po raz drugi. Już koleżanki i koledzy z pracy pytają mnie, kiedy będzie kolejny wyjazd 😊 To najlepsza rekomendacja i dowód na to, że takie wyjazdy są bardzo potrzebne. Integracja, poznanie się z prywatnej strony i wzajemna sympatia przekłada się na bardziej efektywną, codzienną pracę.”

„Jeżeli któryś z Kierowników zastanawia się nad organizacją wyjazdu integracyjnego dla swojego działu, szuka inspiracji lub podpowiedzi, to służę pomocą.” – dodaje Zuza.

Przyjacielskie relacje i energia zespołu

Audi Lellek Opolu już drugi raz skorzystało z możliwości organizacji wyjazdu integracyjnego. W Grupie LELLEK  każdy dział raz do roku ma możliwość organizacji wyjazdu integracyjnego lub stacjonarnego spotkania z zespołem. Grupa LELLEK jest bardzo otwarta na takie inicjatywy i zachęca Kierowników do ich realizacji. Doświadczenia pracowników są bezcenne.

„Z wielka przyjemnością wspieram ideę organizacji wyjazdów integracyjnych – mówi Wojciech Czech, Kierownik Działu Sprzedaży w Audi Lellek Opole –  Dzięki wsparciu i kreatywności Zuzy staramy się zapewnić naszym koleżankom i kolegom niezapomniane weekendy, które dają nam wszystkim paliwo na kolejne miesiące intensywnej pracy. Wspólne wyjazdy stanowią idealny grunt pod nawiązanie przyjacielskich relacji między współpracownikami, co sprzyja budowaniu pozytywnej atmosfery w pracy oraz wzmacnia zaangażowanie w projekty przy których niezbędna jest energia wszystkich członków zespołu”

„Siłą Grupy LELLEK jest nasza niezawodna kadra, więc dbanie o komfort pracowników ma status priorytetowy” – dodaje Wojciech.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?