O nas

Akademia Menadżera

Zakończenie projektu szkoleniowego dla kadry kierowniczej.

Ewa Socha

20 marca, 2023 · 6 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - O nas - Akademia Menadżera – zakończenie projektu

Rozwój jest dla nas bardzo ważny!

Cieszymy się, że możemy współpracować z kadrą kierowniczą, która chce się rozwijać i i rozumie, że jest to jedyna droga do bycia efektywnym w zmieniających się czasach i wzroście biznesu.

Sprostać wyzwaniom

W minionym tygodniu zakończyliśmy trwający kilka miesięcy cykl szkoleniowy dla kadry kierowniczej. Celem projektu było wyposażenie kierowników w nowoczesne narzędzia zarządzania, z mocną orientacją na rezultaty biznesowe.

Wiemy, że obecne czasy są wyjątkowo wymagające dla rozwoju biznesu oraz naszych zespołów. Chęć sprostania oczekiwaniom Klientów na najwyższym poziomie, współpraca wielopokoleniowa, Big Resignation, to wyzwania, na które chcieliśmy odpowiedzieć tworząc dla naszej kadry kierowniczej program rozwojowy „Akademia Menedżera”. Rezultatem projektu miało być jeszcze lepsze wykorzystywanie potencjału pracowników i obecnego rynku.

Czas na podsumowanie

W Akademii uczestniczyli Kierownicy z trzech spółek: Grupa LELLEK, Auto Group Polska oraz Motorpol wspierani przez Dyrektorów Zarządzających. Cykl obejmował różne formy pracy rozwojowej: od diagnozy potencjału w postaci badania TalentReflect, poprzez intensywne warsztaty stacjonarne, zadania wdrożeniowe, sesje mistermind online, aż po wymianę doświadczeń, która następowała dzięki lepszemu poznaniu się i współpracy uczestników.

Rytmem pracy zarządzaliśmy w zespole HR przy stałej współpracy z firmą Westhill – mając z tyłu głowy aktualne wyzwania płynące z rynku i wzbogacane kierunkiem wyznaczanym przez Zarząd.

Tematy, jakie poruszyliśmy to m.in.: przywództwo w świecie vuca, budowanie zaangażowanych zespołów, oswajanie zmiany, feedback, prowadzenie efektywnych spotkań indywidualnych i zespołowych oraz wiele innych zagadnień, które pojawiały się w trakcie pracy na sali szkoleniowej i wymagały zaopiekowania.

3

spółki: Grupa LELLEK, Auto Group Polska, Motorpol

28

uczestników

70

godzin pracy warsztatowej

…wprowadzamy zmiany!

Czy osiągnęliśmy założone cele? Niech odpowiedzią będą głosy płynące bezpośrednio od uczestników, a my już powoli planujemy kolejną edycję.

Już po pierwszym module mogę powiedzieć, że mam bardzo pozytywne odczucia co do programu, w którym bierzemy udział. Myślę, że jest on strzałem w 10tkę i przyniesie nam Kierownikom wiele korzyści. Forma, sposób prowadzenia, tematyka, to jest to na co liczyłam. Prowadzący i towarzystwo na „piątkę” z plusem. Fajnie, że jestem tego częścią i czekam na więcej.

Kierownik

Dziękuję, to szkolenie jest meega! Cyprian to super prowadzi, fajne case’y, pięknie!

Kierownik

Uważam udział w Akademii Menadżera za bardzo owocny oraz ukazujący wiele nowych możliwości w stosunkach międzyludzkich, jak i zarządzaniu zespołem. Wiele odbytych ćwiczeń pozwoliło na uświadomienie sobie, że warto i należy cały czas pracować nad sobą. Wartością dodaną Akademii było poznanie wielu wspaniałych osób z Grupy, z którymi zostały nawiązane bardzo pozytywne relacje. Udział w Akademii polecam każdemu, nawet tym którzy twierdzą, że są najlepszymi szefami, dyrektorami, kierownikami. Okazuje się bowiem, że wiele jeszcze można się dowiedzieć i być jeszcze lepszym w tym co się robi, nie tylko dla siebie, ale i innych ludzi (nie tylko pracowników). Na pochwałę zasługuje również prowadzący – Cyprian, który swoją Osobą oraz zachowaniem nie dopuszczał podczas zajęć do sytuacji, kiedy to człowiek zaczyna się nudzić i wyczekuje na zakończenie. Bardzo dziękuję.

Rafał

Akademia Menedżera to był świetny cykl szkoleń – dynamicznie prowadzone zajęcia, mnóstwo przykładów i ćwiczeń. Profesjonalizm i ogrom wiedzy ze strony prowadzącego, był mega atutem tego przedsięwzięcia, do tego przyjazna atmosfera przełożyły się na to, że bardzo dużo wyniosłam z tych zajęć. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie, które przyda mi się w relacjach z zespołem i ułatwi pracę.

Sandra

Udział w Akademii Menedżera to niewątpliwie ciekawe doświadczenie zawodowe. W mojej ocenie program został wdrożony w odpowiednim momencie. Zachodzące dość dynamicznie w ostatnim czasie zmiany sprawiają, że praktycznie każdego dnia napotykamy nowe wyzwania i trudności, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. By im sprostać szukamy jak najlepszych rozwiązań, ale też uczymy się zmian. Podczas spotkań zobaczyłam, że problemy z mojego podwórka nie dotyczą tylko mojego obszaru czy zespołu. Z podobnymi trudnościami mierzą się koleżanki i koledzy z innych marek i lokalizacji. Na warsztatach otrzymałam pakiet praktycznych rozwiązań, wskazówek i wiedzy do wdrożenia w codziennej pracy. Po krótkiej praktyce przychodził czas na spotkania online, gdzie każdy uczestnik chętnie dzielił się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. Zdobyte umiejętności wdrażam, zmieniam i rozwijam, bo to dopiero początek zmiany. W mojej ocenie, by cały projekt mógł w pełni funkcjonować jest potrzebna praca i przede wszystkim współpraca z pozostałymi osobami i działami. Jesteśmy jedną firmą, warto byłoby ze sobą bardziej współpracować, rozmawiać i dążyć do maksymalizacji korzyści biznesowych. Budować zadowolenie i lojalność klienta, a przy tym rozwijać pracowników.

Kierownik

Jak zgłaszam się do programu na początku sierpnia 2022 musiałam odpowiedzieć sobie na pewne pytanie: „Czym jest dla Ciebie udział w tym projekcie?” Myślałam wtedy o wyzwaniu, zaciekawieniu, możliwości odnalezienia się w nowy post-pandemicznych i kryzysowych realiach plus chęci poznania nowych technik i narzędzi zarządzania. Jak rozmawiać i pracować z zespołem, jak ich motywować i zachęcać do rozwoju.

Ucieszyła mnie możliwość uczestniczenia w projekcie na żywo, spotkania z ludźmi na podobnych stanowiskach i skupieniu się właśnie na sobie jako menedżerze.

Pomyślałam wtedy-super! Wreszcie coś dla nas! 😊

Gdybym miała powiedzieć dziś czy udział w projekcie spełnił moje oczekiwania, to bez wahania odpowiedziałabym „TAK!”. Program ten nawet je przerósł. Wymienię natomiast wszystko co mi się podobało i pełną odpowiedzialnością polecam udział tym, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w Akademii Menadżera:

  • Nieoceniona wymiana doświadczeń z innymi kierownikami
  • Rozwiązywanie bieżących „problemów” od razu
  • Mega-prowadzący, który dostosowywał bieg szkolenia do naszych potrzeb
  • Świetna atmosfera, zero nudy
  • Program szkolenia-> niby „wszystko już było”, ale jednak podane inaczej i odświeżone
  • Materiały szkoleniowe, narzędzia- z pewnością będziemy z tego korzystać
  • Formuła szkoleniowa: szkolenie na żywo- MasterMind (sesja on-line)- dyskusja nt. zastosowania narzędzi w praktyce
  •  Uświadomienie, że jeszcze wiele możemy zrobić i zmienić (w pracy, zespole, otoczeniu) i, że z każdej nawet beznadziejnej sytuacji jest wyjście.

MEGA POLECAM i dziękuję wszystkim za możliwość uczestniczenia w programie. Dziękuję również pozostałym uczestnikom za świetną atmosferę, konstruktywną wymianę doświadczeń i wszystkie dyskusje. Mam nadzieje, że jeszcze będziemy mieli okazję na jakiś follow-up 😉

Marta

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?