Newsy

Wieczór klubowy dla Pań

22 listopada, 2022 · 2 min czytania

Dorota Wellman, Audi i golf w jednym miejscu.

Strona główna - Newsy - Wieczór klubowy dla Pań

18 listopada w Karolinka Golf Park odbyło się wyjątkowe spotkanie, którego gościem specjalnym była Dorota Wellman.

W ramach cyklu spotkań "Być Kobietą On Tour" znana dziennikarka odwiedziła Kamień Śląski. Podczas tego inspirującego kobiecego wieczoru nie mogło zabraknąć marki Audi.

Ponad 100 Pań spotkało się w Karolinka Golf Park, aby posłuchać znanej i lubianej dziennikarki Doroty Wellman, z którą rozmawiała Marta Klepka.

Fot. Damska reprezentacja Audi Lellek Opole.

Dorota Wellman opowiadała ciekawe i zabawne historie z telewizyjnego świata. Nie zabrakło również ważnych i poważnych tematów, m.in. finansami i niezależnością ekonomiczną.

Spotkanie #Byckobietaontour to projekt, który tworzy przestrzeń dla spotkań i rozmów. Są to wydarzenia dla kobiet, z kobietami i o kobietach.

Partnerem spotkania był mBank, dzięki czemu przy tej okazji odbyły się rozmowy o tym, czy i jak inwestować w obecnych czasach. Z racji miejsca – nie mogło również zabraknąć rozmów o kobiecej stronie golfa.

Fot. Panie chętnie testowały najnowsze modele Audi.

Salon Audi Lellek Opole , który był partnerem wydarzenia zadbał o piękną, samochodową oprawę.

W trakcie spotkania istniała możliwość odbycia jazd testowych najnowszymi modeli Audi – m.in. elektrycznym e-tron Q4, a także Audi Q5 oraz S3. Pomimo zimnego wieczoru, Panie chętnie testowały nasze samochody.

Z Karolinka Golf Park  i golfem bardzo nam po drodze. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę w wielkim stylu od Turnieju 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego by Audi Lellek Opole, który cieszył się dużym zainteresowaniem, a salon Audi Lellek Opole był sponsorem tytularnym wydarzenia.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?