Newsy

Turniej golfa
by Audi Lellek Opole za nami

Błażej Jarząb

1 września, 2022 · 3 min czytania

Turniej w liczbach

5
godzin rozgrywek

48
zawodników

22
jazdy próbne Audi

Strona główna - Newsy - Turniej golfa by Audi Lellek Opole za nami

TURNIEJ 20-LECIA OPOLSKIEGO KLUBU GOLFOWEGO BY AUDI LELLEK OPOLE

27 sierpnia odbył się turniej 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego Akademia Golfa by Audi Lellek Opole. W ramach jubileuszu oprócz turnieju, którego byliśmy sponsorem tytularnym, miała miejsce uroczysta gala, podczas której odznaczono najbardziej zasłużonych działaczy OKG Akademia Golfa.

Turniej cieszył się bardzo dobrą frekwencją. Wystartowało 27 dwuosobowych drużyn, które rywalizowały formule w texas scramble w kategorii brutto oraz netto. Dodatkowo na polu ustawiono dołki konkursowe. Sponsorem atrakcyjnych nagród był salon Audi Lellek Opole oraz Volkswagen Bank.

 

Ryszard Michalewski odbiera wocher

Fot. Ryszard Michalewski odbiera voucher.

W klasyfikacji stroke play brutto, która była nadrzędna, najlepszy rezultat – 65 uderzeń – uzyskali Jakub Matuszek oraz Piotr Matuszek. W klasyfikacji netto rewelacyjny rezultat 45 uderzeń netto uzyskali Tomasz i Jakub Kopanieccy. Natomiast w konkursie na dołku numer 8 sponsorowanym przez Audi Lellek Opole zwyciężył Ryszard Michalewski, który w nagrodę przetestuje limuzynę Audi A6 na weekend z pełnym bakiem. Rozdanie nagród obyło się podczas wieczornej gali.

Fot. Rafał Papuga, Parrot Eye Photography.

W trakcie turnieju istniała możliwość odbycia jazd najnowszych modeli Audi – m.in. elektrycznym Audi e-tron GT oraz e-tron Q4, a także Audi A3 oraz A4. Niekwestionowanym królem na polu golfowym był spektakularny e-tron GT.

„Starannie wybieramy inicjatywy, które wspieramy i sygnujemy logiem LELLEK. Karolinka Golf Park to miejsce, gdzie chcemy być widoczni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza współpraca rozpoczęła się w tak wielkim stylu” – mówi Błażej Jarząb, Business Development & Marketing Manager w LELLEK Opole.

Fot. Rafał Papuga, Parrot Eye Photography.

Marka Audi znakomicie wpisuje się w charakter golfa. Nasz salon od niedawna jest sponsorem Karolinka Golf Park. To był nasz pierwszy turniej i z pewnością nie ostatni. Widzimy duży potencjał w tej współpracy, tym bardziej, że nasi klienci chętnie grają w golfa” – dodaje Wojciech Czech, Kierownik Działu Sprzedaży w salonie Audi Lellek Opole.

Już wkrótce odbędą się Mistrzostwa Opolskiego Klubu Golfowego, gdzie nie może zabraknąć marki Audi.

Do zobaczenia na polu golfowym w Karolinka Golf Park!

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?