Newsy

Turniej golfa
by Audi Lellek Opole za nami

1 września, 2022 · 3 min czytania

Turniej w liczbach

5
godzin rozgrywek

48
zawodników

22
jazdy próbne Audi

Strona główna - Newsy - Turniej golfa by Audi Lellek Opole za nami

TURNIEJ 20-LECIA OPOLSKIEGO KLUBU GOLFOWEGO BY AUDI LELLEK OPOLE

27 sierpnia odbył się turniej 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego Akademia Golfa by Audi Lellek Opole. W ramach jubileuszu oprócz turnieju, którego byliśmy sponsorem tytularnym, miała miejsce uroczysta gala, podczas której odznaczono najbardziej zasłużonych działaczy OKG Akademia Golfa.

Turniej cieszył się bardzo dobrą frekwencją. Wystartowało 27 dwuosobowych drużyn, które rywalizowały formule w texas scramble w kategorii brutto oraz netto. Dodatkowo na polu ustawiono dołki konkursowe. Sponsorem atrakcyjnych nagród był salon Audi Lellek Opole oraz Volkswagen Bank.

 

Ryszard Michalewski odbiera wocher

Fot. Ryszard Michalewski odbiera voucher.

W klasyfikacji stroke play brutto, która była nadrzędna, najlepszy rezultat – 65 uderzeń – uzyskali Jakub Matuszek oraz Piotr Matuszek. W klasyfikacji netto rewelacyjny rezultat 45 uderzeń netto uzyskali Tomasz i Jakub Kopanieccy. Natomiast w konkursie na dołku numer 8 sponsorowanym przez Audi Lellek Opole zwyciężył Ryszard Michalewski, który w nagrodę przetestuje limuzynę Audi A6 na weekend z pełnym bakiem. Rozdanie nagród obyło się podczas wieczornej gali.

Fot. Rafał Papuga, Parrot Eye Photography.

W trakcie turnieju istniała możliwość odbycia jazd najnowszych modeli Audi – m.in. elektrycznym Audi e-tron GT oraz e-tron Q4, a także Audi A3 oraz A4. Niekwestionowanym królem na polu golfowym był spektakularny e-tron GT.

„Starannie wybieramy inicjatywy, które wspieramy i sygnujemy logiem LELLEK. Karolinka Golf Park to miejsce, gdzie chcemy być widoczni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza współpraca rozpoczęła się w tak wielkim stylu” – mówi Błażej Jarząb, Business Development & Marketing Manager w LELLEK Opole.

Fot. Rafał Papuga, Parrot Eye Photography.

Marka Audi znakomicie wpisuje się w charakter golfa. Nasz salon od niedawna jest sponsorem Karolinka Golf Park. To był nasz pierwszy turniej i z pewnością nie ostatni. Widzimy duży potencjał w tej współpracy, tym bardziej, że nasi klienci chętnie grają w golfa” – dodaje Wojciech Czech, Kierownik Działu Sprzedaży w salonie Audi Lellek Opole.

Już wkrótce odbędą się Mistrzostwa Opolskiego Klubu Golfowego, gdzie nie może zabraknąć marki Audi.

Do zobaczenia na polu golfowym w Karolinka Golf Park!

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?