Skok do CUPRA Studio!

Poznajcie szczegóły naszej transformacji i odwagę Marty!

Strona główna - Posts tagged "cuprastudio"

CUPRA to marka poza schematami

- Widziałem taki schemat: tam był VW, pod nimi SKODA, a dalej na drugiej połowie osi Audi i pod nim SEAT.
- A gdzie była CUPRA?
- A CUPRA, proszę Pani, jest poza schematami.

„Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana.”

Te słowa wygłosił ponad 25 wieków temu grecki filozof Heraklit z Efezu.

Ostatnie lata w branży motoryzacyjnej pokazały, że zmiana jest częścią naszego życia. Nauczyliśmy się żyć w środowisku pełnym niepewności i trudności. Zmiany stały się częścią naszej codzienności. Przywykliśmy do tego w czasie pandemii, poradziliśmy sobie z tym, kiedy był problem z dostępnością aut, jesteśmy na co dzień gotowi do pracy w warunkach, które ciągle stawiają nam nowe wyzwania.

Gotowość do zmian to właśnie nasze DNA.  Czy się boimy? Pewnie! Czy pomimo tego rezygnujemy? Absolutnie nie! Jesteśmy wyjątkowi. Stawiamy czoła wyzwaniom. Pokonujemy wszelkie trudności. Zdobywamy wyróżnienia i nagrody. Jesteśmy doceniani przez Klientów, którzy do nas wracają. Pasja, moc, adrenalina, ekscytacja. To wszystko towarzyszy nam w codziennej pracy.

Wiemy też, że zmiany są zazwyczaj na lepsze. Przed nami jedna z najważniejszych zmian – spektakularna transformacja salonu SEAT LELLEK OPOLE na CUPRA Studio.

Przełamać strach

Zaczęło się od Tomka i jego wieloletniej pasji, którą nam tak fajnie opisał i zobaczył w tym wszystkim CUPRĘ. Na początku zaplanowana została sesja ze skokiem Tomka oraz samochodami CUPRA w opolskim aeroklubie.

PASJA

„Pamiętam jak jechałyśmy z Ewą razem w samochodzie wracając z konferencji CUPRA Polska i omawiałyśmy najbliższe działania i pomysły – opowiada Marta Sampolska-Dańków, Kierowniczka salonu SEAT&CUPRA w Opolu –   Miałyśmy mnóstwo ciekawych i szalonych pomysłów, aż w końcu padło: a może oprócz zdjęć i filmów ktoś z salonu CUPRA Opole wskoczył by do  CUPRA Studio?”

Skok dla Marty znaczy bardzo dużo – pokazuje jej, że może wszystko!

„Tak strasznie się tego bałam! Pomyślałam więc, że skoczę, aby przełamać ten strach. Z lękiem wysokości, z 4 tys. metrów? Przecież to totalnie w moim stylu! Co miesiąc zagrzewam swoich ludzi do pracy, do osiągania coraz to wyższych i lepszych wyników ilościowych oraz jakościowych. I za każdym razem pokazujemy sobie, że niemożliwe staje się możliwe. Że jesteśmy w stanie przeskakiwać coraz to wyższe mury – opowiada Marta – Dlatego wzięłam udział w tej akcji! Wrażenia ze skoku i po nim są niesamowite! Wyobrażenie o tym jest zupełnie inne niż rzeczywistość. Polecam! Śmiałam się nawet, że jeśli materiał ze skoku nie przypadnie nam do gustu to możemy całą akcję powtórzyć.”

 

Odwaga

Skok do CUPRA Studio

Marta rozpoczęła pracę w Grupie LELLEK 6 lat temu jako Kierowniczka salonu SEAT. Dziś wspomina, że początki nie były łatwe, ale warto było przejść tę drogę, gdyż zdobyte doświadczenie i wiedza są bezcenne.

Temat CUPRA Studio też trochę procesował się w opolskim salonie, ale w końcu, tak jak skok Marty, doczekał się realizacji.

We wrześniu rozpoczynamy spektakularną transformację salonu SEAT LELLEK OPOLE na CUPRA Studio. Planowany termin otwarcia nowego salonu to koniec listopada – o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

„Tak jak 6 lat temu wskoczyłam do SEAT-a nie mając bladego pojęcia o tym jaka czeka mnie przygoda życia, tak teraz z ekscytacją czekam na otwarcie nowego CUPRA Studio – mówi Marta – Mam za sobą wspaniałych ludzi, na których mogę liczyć. To z nimi, w prawie niezmienionym składzie przecieraliśmy szlaki SEAT-a w Opolu – teraz to samo zrobimy z CUPRĄ. Wiem, że przed nami dużo dobrego. To wspaniała okazja by im podziękować za wsparcie i za dotychczasowe zaufanie. Dziękuję i proszę o więcej!”

Ekscytacja

Nie pozostaje nam nic innego jak poprosić Państwa – naszych Klientów, pracowników Grupy LELLEK, nasze rodziny i przyjaciół o kilkumiesięczną cierpliwość. Już wkrótce zaprosimy wszystkich do przepięknego miejsca, jakie powstanie w największym centrum motoryzacyjnym opolszczyzny: CUPRA Studio Opole! Przez ten czas jesteśmy cały czas dostępni – pracujemy normalnie jako serwis i salon SEAT&CUPRA. Zapraszamy na Opolską 2c.

A dziś zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego całą akcję.

video poster
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?