Newsy

Sportowa Škoda Fabia Rally2 evo w salonie Škoda Lellek Gliwice

Moc i perfekcja – odkryj Škoda Fabia Rally2 evo w naszym salonie

MS

Magdalena Stercula

21 marca, 2024 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - Škoda Fabia Rally2 evo w Lellek Gliwice

Moc i perfekcja – odkryj Škoda Fabia Rally2 evo w naszym salonie

Te dni otwarte przejdą do historii. Podczas nich zaprezentowaliśmy nie dwie, a trzy gwiazdy marki Škoda. Dwa bestsellerowe modele – elegancka Škoda Kamiq, innowacyjna Škoda Scala w nowej odsłonie. Do tego ona, królowa rajdu – Škoda Fabia Rally2 evo.

Rajdowy potencjał na wyciągnięcie ręki

W tej arenie, Škoda Fabia Rally2 evo błyszczy jako jedno z najpotężniejszych narzędzi, jakie kiedykolwiek znalazły się na trasach rajdowych. Škoda Fabia Rally2 evo to owoc długiego i bogatego dziedzictwa marki Škoda w rajdach. Zbudowana na solidnych fundamentach poprzednich modeli, ta maszyna wychodzi poza granice możliwości, dostarczając kierowcom i zespołom rajdowym niesamowitej mocy i wydajności. Już teraz do zobaczenia w salonie Škoda Lellek Gliwice.

Inżynieria Perfekcji

Każdy element Škoda Fabia Rally2 evo został starannie zaprojektowany i dopracowany, by zapewnić optymalną wydajność na każdym kilometrze trasy rajdowej. Silnik, zawieszenie, aerodynamika – wszystko działa harmonijnie, tworząc doskonałą jedność, która pozwala na osiągnięcie niezrównanej szybkości i stabilności.
Samochód ten, cieszący się niezwykłą popularnością wśród kierowców, napędzany jest przeprojektowanym silnikiem o pojemności 1,6 litra, który oferuje większą moc, wydajniejsze chłodzenie i smarowanie oraz szybszą elektronikę niż jego poprzednik. Skrzynia biegów została do tego przystosowana, jednocześnie wydłużając jej żywotność. Całe nadwozie zostało wzmocnione, a podwoziu zapewniono większy skok zawieszenia, co zapewnia większą przyczepność w ekstremalnych warunkach.

Škoda Fabia Rally2 evo: Symbol Mocy i Wydajności

Na naszym wydarzeniu będziemy mieli zaszczyt zaprezentować legendarną Škoda Fabia Rally2 evo – bolid, który w świecie rajdów reprezentuje doskonałość i niezawodność. Przyjdź i podziwiaj tę techniczną perełkę, która wyzwoli w Tobie pasję do motoryzacji na najwyższym poziomie.

Škoda Kamiq: Elegancja i Funkcjonalność

Odkryj przyszłość jazdy miejskiej dzięki modelowi Škoda Kamiq. Ta elegancka i wszechstronna crossover łączy w sobie stylowy design, zaawansowane technologie oraz wyjątkową funkcjonalność. Poznaj ją bliżej podczas dni otwartych, aby przekonać się, dlaczego Škoda Kamiq zdobywa serca kierowców na całym świecie.

Škoda Scala: Nowoczesność i Komfort

Škoda Scala to pojazd, który rewolucjonizuje pojęcie komfortu i wygody w klasie kompaktowych samochodów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, przestronności i zaawansowanym technologiom, Scala zapewnia niezapomniane doświadczenia z jazdy. Przyjdź i sprawdź, dlaczego Škoda Scala to ideał dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i nowatorski design.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?