Newsy

przedstawiciele lellek
na tour
de france

Monika i Rafał odebrali nagrodę w konkursie na Dealera Roku 2022.

Małgorzata Bzdak

7 lipca, 2023 · 4 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - Reprezentacja ŠKODA LELLEK Opole na Tour de France

ŠKODA głównym partnerem Tour de France już 20 raz z rzędu!

Nasi przedstawiciele - Monika Wiesner oraz Rafał Beń ze Škoda LELLEK Opole mieli okazję uczestniczyć w tym wyścigu od strony organizacyjnej.
Czynna obecność podczas drugiego etapu (z Vitoria-Gasteiz do Saint Sebastien) tej najbardziej prestiżowej kolarskiej imprezy, to nagroda w konkursie na Dealera Roku 2022!

„Ciągle jestem pod wrażeniem, jak wielkie jest to przedsięwzięcie! Setki osób zaangażowanych w organizację, a wszystko dopięte na tzw.  ostatni guzik.”

– wspomina po powrocie z Bibione Monika Wiesner – kierownik salonu.

 

Rafał i Monika na Tour de France

Na zdjęciu – od lewej:
Tomas Vaitikus, Monika Wiesner, Rafał Beń, Michał Bajon – dyrektor działu sprzedaży w Škoda Polska oraz Ula Mania-Ozdoba, organizatorka wyjazdu z ramienia VGP.

Monika i Rafał mieli okazję jechać przed peletonem w obrandowanym samochodzie. Kierowcą Škody był Tomas Vaitkus – litewski kolarz, który w czasie swojej kariery zdobył kilka tytułów mistrza kraju, zarówno w wyścigu ze startu wspólnego jak i w jeździe na czas. W 2006 roku wygrał etap Giro d’Italia, ma również na koncie dwa etapy Danmark Rundt. W 2007 przyjechał 6. w Ronde van Vlaanderen.

Rafał i Monika na Tour de France

„Od wielu lat obserwowałem na ekranie telewizora  coraz większą dynamikę wyścigów, wcześniejsze ucieczki i o wiele bardziej zacięte finisze etapowe. Niesamowicie było doświadczyć tego wszystkiego na żywo: emocje, dynamika, profesjonalizm i pasja!”

– zachwyca się Rafał Beń, kierownik serwisu ŠKODA LELLEK Opole, który na co dzień sam chętnie wsiada na rower.

Škoda na Tour de France

To już 20. rok z rzędu, kiedy marka Škoda wspiera mknący przez drogi Francji największy wyścig etapowy świata. Blisko 250 samochodów tej marki trafia co roku do sztabu obsługi wyścigu oraz dziennikarzy. Wszystko po to, żeby karawana Tour de France mogła sprawnie przemieszczać się dalej i dalej, mknąc bezpiecznie za rozpędzonym peletonem.

Również w tym roku nie zabrakło oczywiście słynnej czerwonej Škody - biura dowodzenia dyrektora wyścigu oraz zielonej koszulki, o którą bardzo zaciekle walczą najbardziej aktywni zawodnicy zdobywający punkty na premiach lotnych i metach poszczególnych etapów.

Etap 2. Vitoria-Gasteiz – San Sebastian

Kolarze do pokonania mieli  209 km na mocno pagórkowatym etapie, szczególnie w drugiej jego części. Słabiej przygotowani zawodnicy ponieśli tego dnia straty.

Każdy etap TDF rozpoczyna się dużo wcześniej niż to widać w relacjach telewizyjnych. Godzinę przed peletonem ze startu wyjeżdza kolumna reklamowa złożona z pojazdów sponsorów oraz partnerów wyścigu (Škody, Škody i jeszcze więcej Škód!).

Taki przejazd kolumny reklamowej może trwać nawet i pół godziny. Jest to bardzo wesoła, kolorowa i głośna zapowiedź tego, że zaraz pojawią się kolarze. W tym roku nasi reprezentanci z opolskiego salonu rozgrzewali kibiców przed właściwym startem.

Przedstawiciele Lellek Opole na Tour de France

Co jeszcze przed nami?

Tour de France trwa od 1 do 31 lipca, więc warto rozsiąść się wygodnie, a może samemu wskoczyć na rower?

W tej edycji kolarze mają do pokonania 3404 km podzielone na tradycyjne 21 etapów z dwoma dniami wolnymi w trakcie. Po drodze etapy płaskie faworyzujące sprinterów, etapy pagórkowate zaprojektowane z myślą o uciekinierach oraz etapy górskie, na których rozstrzygnie się klasyfikacja generalna wyścigu.

Do tego tylko jeden etap jazdy indywidualnej na czas i to dość krótkiej, bo tylko 22-kilometrowej.

Kibicujecie?

Tour de France 2023 with Škoda

ROWERY W OPOLSKIM SALONIE ŠKODY

Widok rowerów to w naszym salonie to żadna nowość. Škoda nie tylko ma w swojej ofercie doskonałej jakości jednoślady dla dzieci i dorosłych, ale również całą kolekcję akcesoriów rowerowych. 

To nie koniec! Pozostawiając swój samochód w opolskim serwisie, możesz wypożyczyć  rower jako pojazd zastępczy – zupełnie nieodpłatnie!

Masz ochotę spróbować swoich sił na kółkiem dowolnej Škody? Umów się na jazdę testową!

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  Lokalizacja

  Temat

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?