Newsy

Propozycja opon lub kół zimowych

Szukasz opon lub kół do swojego samochodu?

Błażej Jarząb

27 września, 2023 · 2 min czytania

CHCĘ PROPOZYCJĘ
Strona główna - Newsy - Propozycja opon i kół zimowych

Propozycja perfekcyjnie pasująca do Twojego samochodu

Chętnie przygotujemy niezobowiązującą ofertę specjalnie dla Ciebie (i oczywiście Twojego samochodu).

Opony i koła zimowe z ASO

Wymiana opon letnich na zimowe jest powszechną praktyką w krajach o surowych zimach, i ma to wiele uzasadnionych powodów:

 1. Bezpieczeństwo: Opony zimowe są zaprojektowane specjalnie do jazdy w zimowych warunkach. Posiadają miękką mieszankę gumy, która utrzymuje elastyczność i przyczepność nawet w niskich temperaturach. Dzięki temu skracają drogę hamowania i zwiększają kontrolę nad pojazdem na oblodzonych czy zaśnieżonych drogach.
 2. Lepsza przyczepność: Bieżnik opon zimowych posiada specjalne rowki, lamelki i wzory, które pomagają w lepszym chwyceniu nawierzchni pokrytej śniegiem lub lodem. To zwiększa przyczepność i stabilność pojazdu.
 3. Redukcja ryzyka kolizji: Używanie opon zimowych zmniejsza ryzyko wypadków drogowych w okresie zimowym, ponieważ poprawiają one kontrolę nad pojazdem, nawet w trudnych warunkach pogodowych.
 4. Prawne przepisy: W wielu krajach i regionach obowiązuje prawo, które nakazuje korzystanie z opon zimowych w okresie zimowym lub na drogach pokrytych śniegiem lub lodem. Nieprzestrzeganie tych przepisów może skutkować mandatami i karami.
 5. Dłuższa żywotność opon letnich: Wymiana opon letnich na zimowe w okresie zimowym pozwala oponom letnim pozostać w lepszym stanie, ponieważ unika się ekstremalnych warunków i zużycia podczas zimy.
 6. Komfort jazdy: Opony zimowe mogą również poprawić komfort jazdy w zimowych warunkach, ponieważ zmniejszają hałas i wibracje na oblodzonych lub zaśnieżonych drogach.

Warto zaznaczyć, że korzyści wynikające z używania opon zimowych są szczególnie widoczne w ekstremalnych warunkach zimowych, ale również przyczyniają się do ogólnego bezpieczeństwa i komfortu jazdy w okresie zimowym i po prostu ujemnych temperatur (nawet bez śniegu). Kierowcy decydują się na wymianę opon w sezonie zimowym, aby zapewnić sobie bezpieczną podróż i minimalizować ryzyko wypadków drogowych.

7 stopni

Jeśli temperatura powietrza w ciągu doby zaczyna spadać poniżej 7 stopni Celsjusza, oznacza to, że moment na wymianę opon w zasadzie  przegapiliśmy.

Wyceniamy dla Ciebie opony bądź koła zimowe.

  Opony lub koła zimowe? Przedstawiamy propozycję do 4 h roboczych.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Porozmawiamy
  na żywo?