Newsy

Powrót do przeszłości?

10 listopada, 2022 · 2 min czytania

Ogromne kolejki, deficyt produktów na sklepowych półkach, a na ulicach Golf pierwszej generacji, Audi 80 czy Volkswagen T4. Szalone prywatki, kryształowe misy...

Strona główna - Newsy - Powrót do przeszłości?

Poczuj zapach tego co było! Niech odżyją wspomnienia z dawnej epoki. Na ulicach Golf pierwszej generacji, Audi 80 i VW T4.

Szalone prywatki, kryształowe misy i szklanki z koszyczkiem. Te kultowe symbole w najbliższych dniach rozgoszczą się w salonach LELLEK Gliwice!

Powrót do przeszłości to wydarzenie, które pozwoli nam ponownie poczuć ducha minionej epoki, tym razem przede wszystkich od strony motoryzacji. Specjalnie przygotowana ekspozycja zmieni nasze salony w iście peerelowskie parkingi. Podczas eventu zobaczyć będzie można kultowe dla tamtych lat samochody marek SKODA, Volkswagen, Audi i SEAT. Nie zabraknie też smaków lat 80., czy ówczesnych gadżetów życia codziennego.

W dniach 15-21 listopada przy ulicy Portowej 2 w roli gwiazd wystąpią m.in. SKODA 105 S, Audi 100 B2, VW Santana czy SEAT Marbella. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich – nowych i obecnych klientów, starszych i młodszych, tych którzy powrócą pamięcią do lat młodości oraz tych, którzy dopiero dowiedzą się czym był PRL.

Zapraszamy do salonów grupy LELLEK Gliwice:

  • Audi,
  • Volkswagen,
  • SKODA,
  • SEAT,

w dniach od 15 do 21 listopada.

Przenieśmy się wspólnie do czasów Polskiej Republiki Ludowej.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?