Newsy

Najnowszy model
w rodznie Volkswagen

3 stycznia, 2023 · 2 min czytania

100% elektryczny ID.BUZZ już dostępny w salonach LELLEK

Strona główna - Newsy - Mocny akcent na rozpoczecie roku – ID.BUZZ już dostępny!

Poznaj najnowszy 100% elektryczny model w rodzinie Volkswagena

ID. Buzz zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym urokiem, lecz również najnowocześniejszymi technologiami i zdefiniowanym na nowo poczuciem przestronności. Inteligentny towarzysz, który swoim charakterystycznym "uśmiechem" natychmiast wprawia w dobry nastrój.

Odpowiedzialna mobilność – Volkswagen stawia na zrównoważony rozwój.

Ambicją twórców ID. Buzz jest zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju w celu ochrony klimatu. Najnowszy elektryczny model w rodzinie VW jest w sposób neutralny pod względem emisji CO2. Ponadto jako model w pełni elektryczny podczas jazdy nie generuje lokalnych emisji dwutlenku węgla. Po kątem designu ID. BUZZ po mistrzowsku łączy ekologię z komfortem – w jego wnętrzu nie znajdziemy skóry zwierzęcej, zamiast tego wykorzystano materiały pozyskane z recyklingu.

Dwa kroki przed konkurencją – design nowej ery.

Nawiązując do designu swojego poprzednika, kultowego Bulika, nowy ID. Buzz łączy współczesne proporcje z innowacyjną technologią. Zobacz, jakie inteligentne rozwiązania w sobie kryje, podziwiaj jego przestronność i sprawdź nowoczesny design świateł. Nic nie zastąpi spotkania na żywo, dlatego serdecznie zapraszamy na jazdy próbne do salonów Volkswagen LELLEK.

Przestrzeń, którą pokochasz.

Nowy ID. Buzz jest wielofunkcyjnym i wszechstronnym autem – osiąga to między innymi dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu, który wynosi niewiele ponad 11 metrów. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w zaprojektowanym całkowicie od nowa wnętrzu, pasażerowie mają dużo miejsca na nogi. Siedzenia ID. Buzz dysponują wieloma możliwościami regulacji, a bagażnik za drugim rzędem siedzeń tego pięcioosobowego auta ma pojemność do 1121 litrów.

ID.BUZZ Cargo.

Buzz Cargo to samochód dostawczy, który pozwala swojemu właścicielowi doceniać finansowe korzyści elektromobilności. Duża przestrzeń ładunkowa dostosowana specjalnie do potrzeb związanych z przewozem ładunków to tylko jedna z jego wielu zalet.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .
  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  Porozmawiamy
  na żywo?