Newsy

mamy swoją lamę!

22 grudnia, 2022 · 2 min czytania

Poznaj najnowszy punkt na Opolskim Szlaku Lamowym.

Strona główna - Newsy - LAMELLEK w LELLEK OPOLE

LAMELLEK OD 19 stycznia zaprasza do salonów lellek opole

Festiwal Filmowy Opolskie Lamy od 20 lat jest stałym elementem na mapie kulturalnej Opola. Zdecydowanie jest największym wydarzeniem filmowym w regionie.

Jednym z widocznych symboli Festiwalu są figury Lam, znajdujące się w kilkunastu miejscach Opola, a także w Kluczborku i Głuchołazach. Projekt każdej z Lam został wykonany i zrealizowany przez opolskich artystów.

Od kilku lat wspieramy festiwal. Owocem współpracy są m. in. seanse kina samochodowego, które realizujemy u siebie i na które zapraszamy naszych klientów.
Kolejnym owocem naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Opolskie Lamy jest on – LAMELLEK!

LAMELLEK swoje imię zawdzięcza nazwie naszej firmy. Udekorowali go artyści: Anastasiya Atrashkevich oraz Dzimitry Beyeshka (widoczni na zdjęciu poniżej tuż po zakończeniu prac w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu).

Motywem przewodnim są tutaj żywioły: odwieczna walka wody i ognia.

GDZIE W TYM WSZYSTKIM MOTORYZACJA?

Legenda mówi, że w XIX wieku odnaleziono nierozerwalne połączenie między ziemią, ogniem, wodą, powietrzem i motoryzacją. Z każdym z tych żywiołów związane są trzy cechy: ruch, moc i energia. Lamellek nie mógł więc wyglądać inaczej – dostojny, stateczny, ale również pełen ekspresji i dynamiki, zupełnie jak najnowsze modele samochodów z grupy Volkswagen. 

Gdzie spotkacie LAMELLKA?

Od 19 grudnia do końca stycznia z Lamellkiem  można zapoznać się w salonie Audi LELLEK OPOLE przy u. Opolskiej 2c.

W lutym 2023  Lamellek trafi na swoje docelowe miejsce: na teren kampusu Uniwersytetu Opolskiego.  Edukacja, kultura, młodość, nowe technologie – to towarzystwo, w którym Lamellek będzie czuł się (i wyglądał!) doskonale.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?