Newsy

Europa na 4 kółkach - nowy wymiar podróży

8 czerwca, 2022 · 2 min czytania

Czytaj dalej
Strona główna - Newsy - Europa na 4 kółkach – nowy wymiar podróży

Dlaczego właściwie kampery?

Obecna sytuacja sprawia, a wręcz wymusza wśród konsumentów zmianę trendów w kontekście podróżowania. Obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się zamienić podróż lotniczą na wyjazd samochodem.

Podróżowanie z „domem na kółkach” jest historią? Nic bardziej mylnego. Kamperowy lifestyle wraca do wiodących trendów w turystyce. Kamper, to doskonała odpowiedź na obostrzenia w podróżowaniu.

Plusy posiadania kampera

Przede wszystkim wolność i dowolność w podróży. Tylko Twoja wyobraźnia jest w stanie cię zatrzymać. W trakcie podróży nie musisz podróżować w maseczce, na wielu turystycznych kierunkach nie wymaga wykonania testów (przed wejściem do samolotu obowiązkowo), ułatwia problem z noclegiem.

Kamper przede wszystkim daje poczucie wolności, niezależności i radości z podróżowania w gronie najbliższych.

 

Volkswagen California odpowiedzią na Twoje potrzeby

Wszystko pod ręką. Znajdziemy w nim wszystkie niezbędne elementy, które wykorzystasz w trakcie podróży po naszym kraju lub po całej Europie. Każdy marzy o tym by spędzić wakacje lub swój czas wolny w kamperach na swój własny sposób: jedni lubią podróżować sami, inni z całą rodziną. Niektórzy potrzebują jedynie wygodnego łóżka. Inni docenią kuchnię lub dostęp do wody. Klimat namiotowego wypadu? Dzięki Volkswagen California możesz mieć to wszystko na raz.

Zdobądź przewagę nad wyjazdami organizowanymi przez biura podróży, nie ograniczaj się limitem bagażu, nie bądź uzależniony od godzin odlotu samolotów. To Ty zostań swoim przewodnikiem.

Gotowy/a na wakacje?

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

   DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

   Pozostańmy w kontakcie.
   Bądź na liście osób dowiadujących się o naszych promocjach priotytetowo!

   Wyróżnione oferty

   Zobacz wszystkie
   Pokaż porównanie (1/3)

   PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

   W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

   Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

   UDOSTĘPNIANIE

   Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

   Porozmawiamy
   na żywo?