Newsy

CUPRA Master - ekspert od wyjątkowych samochodów

Zapraszamy do świata pełnego energii i adrenaliny.

Ewa Socha

10 maja, 2023 · 4 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - CUPRA Master

Podkreśla wyjątkowość i nowoczesność marki, ale również status eksperta

CUPRA Master nie jest tylko Doradcą Handlowym. To przewodnik, który prowadzi Klienta do wyjątkowego świata CUPRY. Pełnego sportowych emocji i wyrafinowania.

CUPRA Master to stan umysłu

Za chwilę będziemy świętować rok, odkąd w Opolu można oglądać samochody marki CUPRA. CUPRA Opole już niedługo zmieni się w CUPRA Studio – czyli pełnowymiarowy salon samochodów marki CUPRA. Marka jest wyjątkowa pod każdym względem, jednym z elementów wychodzących poza schematy jest to, że w CUPRZE nie spotkamy Doradcy Handlowego. Klienci za to mają przyjemność rozmawiać o samochodach z CUPRA Masterami. Nowa nazwa ma podkreślać status eksperta, których wyróżniają wysokie kompetencje i duża wiedza z zakresu automotive  – wiedza, która wzięła się z pasji! CUPRA Master posiada nieprzeciętne zdolności komunikacyjne oraz emanuje otwartością, energią i entuzjazmem. Zawsze uśmiechnięty i wzbudza zaufanie Klientów. Pomoc w zakresie personalizacji pojazdu,  ekspercka wiedza z zakresu motoryzacji sprawia, że Klienci zyskują tylko pozytywne doświadczenia podczas kontaktu z marką CUPRA i naszymi CUPRA Masterami.

Z Nysy do Opola. Z SEAT-a do CUPRY

Jednym z dwóch CUPRA Masterów w CUPRA Opole jest Paweł Bąk, który pracuje w Grupie LELLEK od 2014 roku.

„Od zawsze dojeżdżając jeszcze do innej pracy z małej miejscowości pod Nysą – zerkałem w lewo na salony grupy LELLEK i wiedziałem ze kiedyś będę tutaj pracował” – wspomina Paweł.

Paweł brał udział w kilkuetapowym procesie rekrutacji, a ostateczna rozmowa odbyła się z prezesem Grzegorzem Lellkiem oraz ówczesnym dyrektorem salonu w Nysie –  Krzysztofem Holek. Od tamtego czasu Paweł pracuje na stanowisku doradcy handlowego, a niedawno zakończył certyfikację na CUPRA Mastera. Przez ten okres zmieniła się lokalizacja salonu SEAT-a – w 2017 salon przeniósł się do Opola.

„To w Nysie nauczyłem się najwięcej. Ocenę tego co robię zawsze pozostawiam Klientom.” – mówi Paweł. A nie ukrywajmy oceny Klientów są świetne – wyjątkowości i otwartości, z jaką Paweł prowadzi Klienta przez proces zakupowy zawsze wraca w postaci świetnych opinii i komentarzy na wizytówce Google CUPRA Opole.

CUPRA Ateca

Paweł wybrał do sesji CUPRA Ateca. Jest to samochód, w którym może podróżować całą rodziną w bardzo komfortowych warunkach. A po wypięciu fotelików można zmierzyć się z działaniem praw fizyki przyciskając 300 KM.

  • 2.0 TSI 300 KM 7-biegowa automatyczna DSG 4 Drive Start/stop
  • Lakier Velvet Red
  • Tapicerka Dinamica z ekoskórą z przeszyciem w kolorze miedzi
  • 19 -calowe felgi aluminiowe CUPRA MACHINED R SPORT BLACK/COPPER
  • Alarm z funkcją SAFE
  • Elektryczne i bezdotykowe otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY
  • Elektrycznie otwierany dach panoramiczny
  • Hamulce wyczynowe z zaciskami BREMBO z przodu w kolorze miedzi i system BeatsAudio
  • Podgrzewana przednia szyba z technologią ClimaCoat

Wyzwaniem jest jakość

„Dzisiaj po 9 latach pracy – mając setki kontaktów w telefonie – największym wyzwaniem jest zachowanie tego poziomu jakości, jaki starałem się zbudować sprzedając każdy nowy samochód” – dodaje Paweł.

Niejednokrotnie zadowolenie Klienta Paweł stawiał ponad wszelkie sprawy – co dziś skutkuje powrotami Klientów, kolejnymi zakupami, a przede wszystkim zaufaniem do Grupy LELLEK.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?