Newsy

Audi Business Edition

Bezkompromisowe oferta Audi dla modeli: Q3, Q5 Sportback, Q5 TFSI e, Q7 TFSI e, Q8 TFSI e.

Zuzanna Górka

22 maja, 2024 · 4 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - Audi Business Edition – Q3, Q5, Q7, Q8

Bezkompromisowa oferta

Wybierz Audi z bogatym wyposażeniem dodatkowym w wyjątkowej ofercie Audi Business Edition, dostępnej dla klientów biznesowych i indywidualnych. Oferta łączy się z finansowaniem Audi Classic Leasing. 4-letnia gwarancja w standardzie.

Twój biznes. Twoje Audi.

SUV idealny do miasta oraz na dalekie i komfortowe podróże - nawet dla 7 osób. Wybierz model Q3, Q5 Sportback, Q5 TFSI e, Q7 TFSI e, lub Q8 TFSI e (Plug-in Hybrid) i skorzystaj z bezkompromisowej oferty.

Decydując się na konfigurację wymarzonego modelu, otrzymujemy bogaty wybór wyposażenia dodatkowego. Należą do niego:

 • elementy z zakresu komfortu,
 • pakiety stylistyczne,
 • systemy multimedialne,
 • nowoczesne systemy wsparcia

Możliwość kompleksowej konfiguracji poszczególnych elementów sprawia, że nasz przyszły samochód będzie pojazdem, w którym znajdziemy komfortowe rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo i wygodę w trakcie podróży.

Audi Q3 Business Edition od 150 696 zł brutto

Wszechstronne Audi Q3 zachwyca stylistyką i bogatą ofertą praktycznych dodatków. Dynamiczna sylwetka z wyróżniającym się tyłem podkreśla miejski styl. Oprócz walorów estetycznych model charakteryzuje szereg opcjonalnych systemów wspomagających kierowcę, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Oferta dotyczy:
 Q3 i Q3 Sportback w wersjach silnikowych: advanced 35 TFSI 6 biegów lub S line 35 TFSI S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 19 000 zł.

Audi Q5 Sportback Business Edition od 226 976 zł brutto

Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Zachwycająca linia dachu nawiązuje do coupé, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży.

Oferta dotyczy:
Q5 i Q5 Sportback w wersjach silnikowych: advanced 40 TDI quattro S tronic lub S line 40 TDI quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.

Audi Q5 TFSI e Business Edition od 244 770 zł brutto

Audi Q5 TFSI e to wszechstronny, zwinny SUV napędzany innowacyjnym napędem hybrydowym plug-in. Ciesz się bezemisyjną i cichą pracą trybu elektrycznego w codziennych podróżach, a w trasie docieraj do celu ze wsparciem silnika spalinowego. Sportowa sylwetka przyciąga spojrzenia, a nowoczesne systemy asystujące pozwalają poczuć prawdziwy komfort i pewność siebie niezależnie od sytuacji.

Oferta dotyczy:
Q5 TFSI e i Q5 Sportback TFSI e w wersjach silnikowych: advanced 50 TFSI e quattro S tronic lub S line 50 TFSI e quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.

Audi Q7 TFSI e Business Edition od 359 078 zł brutto

Audi Q7 TFSI e z napędem typu plug-in oferuje imponujące przyspieszenie dzięki połączeniu potężnego silnika spalinowego TFSI z silnikiem elektrycznym. Zachwyca sportowym nadwoziem, wysokiej jakości przestronnym wnętrzem oraz wszechstronnymi możliwościami transportowymi. To pełen luksus i ekscytująca dynamika bez konieczności wyboru.

Oferta dotyczy:
Q7 TFSI e w wersjach silnikowych: S line 55 TFSI e quattro tiptronic lub S line 60 TFSI e quattro tiptronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 39 000 zł.
Audi Q7 TFSI e Business Edition dostępne jest także w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców, z ratą od 2745 zł netto/m-c.

Audi Q8 TFSI e Business Edition od 392 124 zł brutto

Audi Q8 TFSI e z napędem hybrydowym typu plug-in imponuje przyspieszeniem i pozwala pokonać do 80 km wyłącznie na napędzie elektrycznym. Sportową stylistykę nadwozia uzupełnia wysokiej jakości wnętrze. Zastosowane technologie zapewniają wsparcie kierowcy oraz intuicyjną obsługę cyfrowych funkcji w trakcie jazdy.

Oferta dotyczy:
Q8 TFSI e w wersjach silnikowych: S line 55 TFSI e quattro tiptronic lub S line 60 TFSI e quattro tiptronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 39 000 zł.
Audi Q8 TFSI e Business Edition dostępne jest także w Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców, z ratą od 2998 zł netto/m-c.

Zapraszamy do naszych salonów Audi

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?