Turniej golfowy by Audi Lellek Opole za nami

26 sierpnia odbył się nasz drugi turniej w Karolinka Golf Park w Kamieniu Śląskim.

Turniej w liczbach

7
godzin rozgrywek

36
zawodników

20
jazdy próbne Audi

Strona główna - Posts tagged "Turniej golfa Audi"

TURNIEJ OPOLSKIEGO KLUBU GOLFOWEGO BY AUDI LELLEK OPOLE

26 sierpnia odbył się turniej Stowarzyszenia Opolskiego Klubu Golfowego by Audi Lellek Opole. Był nasz drugi wspólny turniej i piękna sportowa sobota w Karolinka Golf Park. Wyjątkowa atmosfera, utalentowani golfiści, sportowa rywalizacja oraz samochody.

7

Godzin rozgrywek

36

Zawodników

20

Jazd testowych

4

Samochody Audi

Długo wyczekiwany turniej cieszył się bardzo dobrą frekwencją. Na polu golfowym Karolinka Golf Park wystartowało 36 osób. Zawodnicy rywalizowali w formacie stroke w dwóch kategoriach: brutto i netto. Dodatkowo na polu ustawiono dołki konkursowe. Do wygrania było między innymi elektryczne Audi na weekend.

Po rozgrywkach i uroczystym wręczeniu nagród, zawodnicy oraz goście wysłuchali wspaniałego koncertu. Kamil Bartkowiak, trener oraz Dyrektor sportowy turnieju ujawnił swoją rockową duszę i muzyczny talent.

Zwycięzcy Turnieju

Wszystkim Zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową rywalizację.

Kategoria brutto:
1 miejsce – Marian Siwoń
2 miejsce – Wiesław Czarnecki
3 miejsce – Krzysztof Wingert

Kategoria netto:
1 miejsce – Aleksander Żydek
2 miejsce – Marcin Żygadło
3 miejsce – Janusz Zieliński

Nearest The Pin: Krzysztof Wingert
Longest Drive: Julia Czudaj

Sponsorem atrakcyjnych nagród był salon Audi Lellek Opole. Firma Dobroteka, która zadbała o naszą strefę recepcji oraz strefę relaksu KLER Garden, ufundowała również piękne nagrody dla Zwycięzców. Dziękujemy za współpracę.

Turniej golfowy Audi 2023

Zwycięzcy turnieju w kategorii brutto odbierają nagrody. Fot. Rafał Papuga, Parrot Eye Photography

Turniej golfowy Audi 2023

Cztery pierścienie na polu golfowym. Fot. Rafał Papuga, Parrot Eye Photography

Audi na polu golfowym

W trakcie turnieju istniała możliwość odbycia jazd najnowszych modeli Audi – m.in. elektrycznym Audi Q4 e-tron, a także Audi S3 oraz A7. Niekwestionowanym królem na polu golfowym było spektakularne elektryczne Audi Q8 e-tron, które znakomicie prezentowało się na dołku numer 8.

„Marka Audi znakomicie wpisuje się w charakter golfa. To był nasz drugi wspólny turniej. Widzimy duży potencjał w tej współpracy, tym bardziej, że nasi klienci chętnie grają w golfa. Zainteresowanie naszymi samochodami również było bardzo duże podczas turnieju. Golfiści chętnie testowali Audi, zwłaszcza model A7, a na polu golfowym uwagę zwracał model Audi Q8 e-tron, który miał swoją premierę w tym roku.” – mówi Wojciech Czech, Kierownik działu sprzedaży w salonie Audi Lellek Opole.

„Niezmiernie nam miło kolejny rok z rzędu gościć w „Karolince” salon Audi Lellek Opole, który wspiera nasze pole, dzięki czemu stajemy się coraz bardziej prestiżowi. Turniej by Audi Lellek Opole bez wątpienia był jednym z najlepiej zorganizowanych turniejów w tym sezonie, a wysoko zawieszona poprzeczka, będzie trudna do przeskoczenia.” – mówi Kamil Bartkowiak, Dyrektor sportowy turnieju oraz trener golfa.

„Sportowe emocje, piękna pogoda, świetnie przygotowane pole oraz możliwość przetestowania najnowszych modeli Audi, to coś na co czekaliśmy cały rok. Już nie możemy się doczekać kolejnego sezonu – tym bardziej na 18-dołkowym polu!” – dodaje Kamil Bartkowiak.

DO ZOBACZENIA NA POLU GOLFOWYM
I ZA KIEROWNICĄ AUDI

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?