ŠKODA Kamiq - poznaj ofertę w LELLEK OPOLE

Zobacz, gdzie zabraliśmy ŠKODĘ Kamiq.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "sesja"

ŠKODA Kamiq to samochód dla każdego

Nasza asystentka działu Handlowego - Julia - pokaże, jak bardzo miastolubny to model.

Julia pracuje w ŠKODA LELLEK OPOLE od września 2020 r. Oprócz tego, studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jak godzi pracę z nauką?

„Przede wszystkim – planuję! Zawsze mam pod ręką kalendarz . Uczę się popołudniami, a doświadczenia, które nabywam w pracy pomagają mi na studiach i odwrotnie!”

Asystentka handlowa działu SKODA LELLEK OPOLE

Pasją Julii jest gotowanie. Jak sama mówi – wolny czas spędza w kuchni. Oprócz tego, czyta książki, angażuje się w życie Ochotniczej Straży Pożarnej i bierze udział w interwencjach.

julia skoda lellek opole

Głównym zadaniem Julii w salonie ŠKODA LELLEK OPOLE jest dbanie o bezproblemowy proces zakupu samochodu przez Klienta oraz o jego szczególne zadowolenie. Mimo, że nabywca auta może nie spotkać Julii w salonie – dajemy gwarancję, że czuwała  nad całym procesem od momentu pierwszej wizyty Klienta w salonie, aż po odbiór auta.

julia skoda lellek opolska 2c

Praca w dziale handlowym pozwala na realizowanie się w tym, co Julię najbardziej pociąga zawodowo:  ludzie, liczby, dopinanie spraw na ostatni guzik.

SKĄD ŠKODA KAMIQ W TYM WPISIE?

Zaproponowaliśmy Julii wyjazd dowolnym modelem ŠKODY w celu spędzenia przyjemnego popołudnia na terenie Opola.

Bez namysłu postawiła na ŠKODĘ KAMIQ. Dlaczego?

„Kamiq pomieści wszystko, co potrzebuję na co dzień. Mimo, że wydaje się małym samochodem – w środku można poczuć się naprawdę komfortowo. No i wygląd! Ma w sobie „to coś!”

skoda leasing 102% lellek

ŠKODA Kamiq dostępna jest w ofercie specjalnej: leasing 102%

Gdzie zabraliśmy ŠKODĘ Kamiq?

Julia zabrała samochód w swoje ulubione miejsca w Opolu – okolice starówki oraz na „opolską Wenecję”.

Julia lubi gadżety, stąd nieodłączna obecność akcesoriów przydatnych w wygodnym  funkcjonowaniu w mieście.

W pierwszej kolejności odwiedziliśmy okolice opolskiej katedry. Najstarsze wzmianki o tym kościele pochodzą z 1223 roku. Zestawienie ze sobą nowoczesnego SUV-a oraz gotyckiej cegły robi wrażenie.

Drugie miejsce, w którym Julia spędziła popołudnie, to okolice Muzeum Śląska Opolskiego. Sąsiadujące z nim schody Kościoła „Na Górce”, to charakterystyczny punkt Opola.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .
  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  Porozmawiamy
  na żywo?