Electro Moto Show

Zapraszamy 24-25 czerwca na święto elektrycznej motoryzacji do Dobroteki w Dobrodzieniu.

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "Rodzina ID."

Przetestuj nasze elektryki

Zapraszamy do świata elektromobilności. Nie zabraknie motoryzacyjnych wrażeń i emocji za kółkiem.

W Dobrotece odbędzie się wielkie święto elektrycznej motoryzacji, czyli III Electro Moto Show.  Zapraszamy na pokaz najnowszych samochodów elektrycznych typowych marek z możliwością jazdy próbnej. LELLEK OPOLE zaprezentuje mocną reprezentację topowych elektrycznych modeli naszych marek.

Electro Moto Show

Odkryj nasze elektryczne samochody

Audi e-tron GT – Przyszłość zaczyna się od idei

Luksus w sportowym stylu. Audi e-tron GT quattro to współczesne ucieleśnienie postępu. Emanuje sportowym charakterem, ekskluzywnością i komfortem. Proporcje gran turismo – niskie i szerokie auto z długim rozstawem osi – świadczą o tym, że elektryczny Audi e-tron GT quattro łączy w sobie sportowy styl z codzienną użytecznością. Muskularna sylwetka odzwierciedla moc i wysokie osiągi tego modelu.

Audi Q4 e-tron – Elektryczne. Spośród wielu innych zalet

Sportowy design Audi Q4 e-tron nadaje przyszłości elektromobilności pociągająco charakterystyczną formę. Przykuwający uwagę przód i muskularny tył wydają się pełne mocy, podczas gdy elektryzująco dynamiczna sylwetka delikatnie się zwęża. Szybsze ładowanie jest natomiast możliwe w kompatybilnych gniazdach przemysłowych. Około 29 minut zajmuje naładowanie akumulatora od 5% do ok. 80%. Ten spektakularny samochód rozpędza się w 6,2 sekundy do 100 km/h.

Volkswagen ID.4 GTX – Zrównoważona przyjemność z jazdy

Od 0 do 100 km/h w ok. 6,2 s, zerowe emisje lokalne CO2 – dzięki nowemu ID.4 GTX nie trzeba iść na kompromisy, aby jeździć w sposób zrównoważony. Poznaj sportowe osiągi wersji ID.4 z napędem na cztery koła, z całkowicie elektrycznym napędem i dużym zasięgiem. Nowy ID.4 GTX: Sportowy jak GTI, wygodny jak SUV i dbający o środowisko jak ID.

CUPRA Born – W 100% elektryczny impuls nowej generacji

Maksymalna moc, zerowa emisja spalin i inteligentna jazda. Teraz nadszedł perfekcyjny moment, aby się przesiąść. Dla pełnej wygody zainstaluj ładowarkę CUPRA w domu lub skorzystaj z aplikacji Easy Charging, która pomoże Ci ładować, gdy jesteś poza domem. CUPRA Born posiada gotowe rozwiązania do ładowania niezależnie, gdzie jesteś. Zasięg do 552 km. Maksymalna moc 231 km. 0-100 km/h w: 6.6 s. 0-50 km/h w: 2.6 s.

SKODA ENYAQ – Elektryczny SUV pełen nowoczesnych rozwiązań

Enyaq wyróżnia się eleganckim designem oraz imponującymi parametrami. Przestronne wnętrze, funkcjonalne rozwiązania, bogate wyposażenie i zaawansowane technologie – oto co cechuje tego w pełni elektrycznego SUVa od Škody. Enyaq oferuje dobre osiągi i duży zasięg na jednym ładowaniu. Adaptacyjne zawieszenie, asystent parkowania, a także bezprzewodowe ładowanie smartfonów podnosi komfort jazdy. Škoda Enyaq, to ciekawa propozycja dla osób poszukujących wygodnego i nowoczesnego SUV-a z napędem elektrycznym.

ID.BUZZ – elektryczny bus od Volkswagena

Czas na nową generację mobilności: oto innowacyjny ID. Buzz. To pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena – multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności – nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Zapraszamy do zapoznania się z wizjonerskim designem ID. Buzz, w którym kompaktowe gabaryty łączą się z przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Zapraszamy na wielkie święto elektrycznej motoryzacji

Odkryj nasze modele. Przyjdź i przetestuj!

Chcesz przetestować nasze elektryki?

Zapraszamy do salonów LELLEK OPOLE.

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Porozmawiamy
  na żywo?