Wyjątkowy kalendarz LELLEK GLIWICE

Nieoczywiste połączenie, oczywista pomoc.
Zobacz film.

Czytaj więcej
Strona główna - Posts tagged "psy"

Daj nowy dzień, nowy lepszy rok

Jak połączyć sprzedaż samochodów i zwierzęta, żeby nieść nadzieję i szerzyć ideę adopcji psów? Jako Lellek Gliwice we współpracy z lokalnym schroniskiem Psitulmnie w Zabrzu, fotografem Jakubem Zajączkowskim oraz naszymi gliwickimi salonami SKODA, Volkswagen, Audi, SEAT i CUPRA postanowiliśmy stworzyć wyjątkowy kalendarz na rok 2023, który codziennie będzie o tym przypominał.

Schronisko Psitulmnie w Zabrzu jest miejscem, do którego trafiają bezdomne i niechciane czworonogi. Znajdują tam nie tylko dach nad głową, ale i ludzi, pełnych pasji pracowników i wolontariuszy, którzy zapewniają zwierzakom jedzenie, ciepły kąt oraz podstawową opiekę medyczną. Schronisko, z założenia, nie jest domem. Ma to być przystanek pomiędzy starym a nowym życiem. Niestety, nierzadko jest inaczej – zwierzęta, które trafiają pod skrzydła schroniska zostają w nim latami,  a nawet całe życie.

Bo za stary. Bo za mały. Bo szczeniak. Zbyt rudy. Brzmi znajomo? Źle mówić, że w takich miejscach znajdziemy „dla każdego coś”, ale tak właśnie jest. Ilość czworonogów, które trafiają rocznie do placówki Psitulmnie jest tak duża, że śmiało można stwierdzić, że każdy, kto szuka puchatej miłości, nowego członka rodziny, czy po prostu towarzysza dnia codziennego, znajdzie tego, który skradnie jego serce i doskonale odpowie na jego potrzeby.

W sesji zdjęciowej do naszego kalendarza wzięło udział tylko kilkanaście psów. To kilkanaście zupełnie różnych zwierząt, z różnymi temperamentami, potrzebami i możliwościami. Naszym celem jest szerzenie idei adopcji psów, przekazanie im nowego dnia, lepszego roku. Ukazanie ich, jako towarzyszy podróży przez życie – stąd połączenie zwierzaków i samochodów ujęte w kalendarzu na nowy rok. 

Pomóc można nie tylko poprzez adopcję. Przez cały rok w salonach SKODA, Volkswagen, Audi, SEAT i CUPRA prowadzona jest zbiórka karmy, koców, ręczników, środków czystości oraz zabawek. Wszystko, co może się przydać, można zostawić w recepcjach salonów przy ulicy Portowej 2 w Gliwicach.

Nasza akcja jest kontynuacją działalności całej grupy – #LELLEKpomaga.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

Porozmawiamy
na żywo?