Używany Nissan, KIA, Renault, Toyota i inne...

Samochody różnych marek dostępne w salonie aut używanych LELLEK Opole.

12 miesięcy gwarancji

Używane jak nowe

OSOBOWE I DOSTAWCZE

Strona główna - Posts tagged "kia"

UŻYWANE JAK NOWE

W salonie samochodów używanych LELLEK w Opolu znajdziesz szeroki wybór samochodów używanych z gwarancją. W ofercie znajdują się modele wielu marek, w różnych konfiguracjach i cenach.

Skąd biorą się auta w salonie LELLEK używane?

Część aut dostępnych w ofercie to samochody, które klienci salonów LELLEK pozostawiają w rozliczeniu przy zakupie nowego pojazdu.
Znamy ich historię, bo w większości wyjechały z naszych lokalizacji i były serwisowane w naszych autoryzowanych punktach.

Druga część aut to samochody poleasingowe. Zwracane przez klientów w momencie zakończenia się umów z bankiem. Te auta również korzystały z ASO, niektóre posiadają aktywne pakiety przeglądów.

Pozostałe samochody to te, których szukamy na życzenie klientów. Wsłuchujemy się w rynek! Skrupulatnie weryfikujemy stan techniczny, przebieg i historię serwisową samochodu. Odkupujemy od właściciela wyłącznie auta, które możemy objąć własną 12-miesięczną gwarancją.

Marki własne i marki pozostałe. O co chodzi?

W naszych salonach aut nowych przy ul. Opolskiej 2c sprzedajemy samochody marek:

volkswagen osobowe, skoda, seat, cupra, volkswagen dostawcze

Volkswagen Osobowe, Škoda, SEAT, CUPRA, Volkswagen Dostawcze

Nazywamy je „markami własnymi”, bo są to samochody, które najczęściej kiedyś zostały kupione w naszych salonach, a po kilku latach do nas wracają.

Pozostałe marki, to te spoza grupy Volkswagen. Posiadamy odpowiednie narzędzia, by weryfikować stan techniczny i historię również takich marek jak Toyota, KIA, Renault, Fiat, Ford, Citroen, czy Opel.

Najlepsze roczniki w najlepszej ofercie

Aktualnie posiadamy w ofercie samochody z roczników 2015-2022.

Dostępne są w różnych ofertach finansowania, wygodnych dla klienta:

 • gotówka
 • kredyt
 • leasing
 • najem

Samochody dostępne od ręki

To takie, które fizycznie dostępne są w naszym salonie przy ul. Opolskiej 2c. Ich zakup, ubezpieczenie, wyposażenie w pakiet serwisowy czy oryginalne akcesoria może zamknąć się w jednym dniu. Wszystkie formalności podczas jednej wizyty! To proste!

Poznaj dostępne marki

Skoda

Skoda to czeska marka samochodów należąca do koncernu Volkswagen. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, atrakcyjnym designem i przystępną ceną. W ofercie marki znajdują się samochody osobowe, dostawcze oraz elektryczne.

skoda kodiaq uzywana jak nowa

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY 

Volkswagen Osobowe

Volkswagen to niemiecka marka samochodów należąca do koncernu Volkswagen. Jest to jedna z najpopularniejszych marek samochodów na świecie. Charakteryzuje się szeroką gamą modeli, dopracowaną technologią i komfortem podróżowania.

volkswagen osobowy lellek opole

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY

Volkswagen Dostawcze

Volkswagen Dostawcze to dział koncernu Volkswagen specjalizujący się w produkcji samochodów dostawczych. W ofercie marki znajdują się samochody dostawcze w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dostosowanych do różnych potrzeb klientów.

vw caddy dostawcze lellek biały

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY

SEAT

Seat to hiszpańska marka samochodów należąca do koncernu Volkswagen. Charakteryzuje się sportowym charakterem, nowoczesnym designem i atrakcyjną ceną. W ofercie marki znajdują się samochody osobowe i crossovery.

seat arona lellek opole używana jak nowa

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY

KIA

Kia to koreańska marka samochodów należąca do Hyundai Motor Group. Charakteryzuje się nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną. W ofercie marki znajdują się samochody osobowe, SUV-y, crossovery, samochody dostawcze oraz elektryczne.

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY 

Toyota

Toyota to japońska marka samochodów należąca do Toyota Motor Corporation. Charakteryzuje się niezawodnością, trwałością i wysoką jakością wykonania. W ofercie marki znajdują się samochody osobowe, SUV-y, crossovery, samochody dostawcze oraz elektryczne.

toyota rav4 hybryda lellek opole

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY 

Renault

Renault to francuska marka samochodów należąca do koncernu Renault. Charakteryzuje się nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną. W ofercie marki znajdują się samochody osobowe, SUV-y, crossovery, samochody dostawcze oraz elektryczne.

reaul dostawczy lellek opole

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY 

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?