Sportowe emocje z akcesoriami Audi

Sprawdź ofertę promocyjną Oryginalnych Akcesoriów
do 25% korzyści.

Strona główna - Posts tagged "hulajnoga audi"

Poszerz możliwości swojego Audi

Żyjesz aktywnie i chcesz, żeby samochód spełniał Twoje różnorodne potrzeby? Sprawdź promocyjną ofertę na Oryginalne Akcesoria Audi. Teraz z korzyścią do 25% na wybrane artykuły.

Przygotuj się na sportowe emocje

Lubisz aktywnie spędzać czas wolny, wybierasz się na krótki weekendowy wypad na narty, a może już planujesz rozpoczęcie sezonu rowerowego z przyjaciółmi?

Odkryj świat akcesoriów Audi

Oryginalne Akcesoria Audi pozwalają nie tylko poszerzać możliwości transportowe samochodu. W każdą podróż chcesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. To dobra pora, aby zadbać o odpowiednie wyposażenie samochodu.

Transport na dachu

Ty wybierasz, czego potrzebujesz Ty, Twoja rodzina i Twoje Audi. Nawet największa przestrzeń bagażowa samochodu nie wystarczy, jeśli chcesz przewieźć narty, deskę snowboardową. Z Oryginalnymi Akcesoriami Audi staje się to niezwykle proste. Odkryj systemy transportowe, dzięki którym szybko zamontujesz uchwyty na sprzęt, torby podróżne lub bagażniki dachowe.

Transport na haku

Nie zabierasz ze sobą sprzętu sportowego, a po prostu chcesz powiększyć przestrzeń bagażową swojego Audi? Idealnym rozwiązaniem mogą być systemy transportowe wykorzystujące przestrzeń za samochodem. Odkryj możliwości kufra na hak oraz innych akcesoriów z oferty.

Przewóz rowerów

Na dachu samochodu czy na haku za samochodem? Ty decydujesz, jak jest Ci najwygodniej przewieźć rower. Oryginalne Akcesoria Audi zapewniają szeroki wybór rozwiązań transportowych dla miłośników jazdy rowerem. Teraz możesz zabrać swoim Audi nawet trzy rowery.

Zapraszamy do naszych salonów Audi

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?