UŻYWANY SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA KURIERA...

...i nie tylko!

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "dostawcze"

Używany jak nowy!
Poleasingowe dostawczaki
w LELLEK UŻYWANE.

Samochody dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej mieszczącej się w wadze 3,5 t. od wielu lat cieszą się powodzeniem na rynku wtórnym.

Aktualnie w Polsce działa około 200 firm przewozowych. Niemal każda z nich zatrudnia kierowców – podwykonawców.

Co ich charakteryzuje? Przed rozpoczęciem pracy w spółce przewozowej, muszą posiadać bądź kupić samochód dostawczy. Kurier bez samochodu (najchętniej białego)? To się po prostu nie uda.

 

kurierzy przy białym aucie dostawczym lellek używane

Niezawodność, ładowność, możliwość zakupu w leasingu, cena, oszczędność – to tymi kryteriami kierują się kurierzy szukający auta do swojej jednoosobowej firmy.

Kurier pracujący w serwisie miejskim zwykle poszukuje ładownej osobówki. Ci, który wybierają się w dłuższe trasy, wybierają samochody dostawcze o ładowności do 3,5 t.

Kurier w używanych samochodzie dostawczym źródło freepik

UŻYWANY DOSTAWCZY W LEASINGU

Zasady leasingu, które w LELLEK UŻYWANE oferujemy dla używanych aut dostawczych są zbliżone do tych, które od lat obowiązują w salonach samochodów nowych.

Oferowane przez nas pojazdy, to starannie wyselekcjonowane z rynku samochody poleasingowe, które przeszły szczegółowe testy stanu technicznego. Mają sprawdzony przebieg i historię, gwarancję oraz pełen wachlarz usług finansowych, dostępnych dla każdego. Możliwe jest pozostawienie samochodu w rozliczeniu, bądź jego zwrot po zakończonym okresie finansowania (i wymiana na nowszy!).

 

Jakich używanych aut dostawczych szukają klienci?

Klienci – kurierzy najczęściej wybierają:

Co ważne, klienci najczęściej poszukują samochodów w kolorze białym – te są najłatwiejsze do obrandowania (oklejenia). Również takie dostawcze auta używane posiadamy w swojej ofercie.

kurier w białej furgonetce, dostawczak poleasingowy

Używany dostawczak w najmie?

Szukając samochodu do firmy warto zwrócić uwagę na opcję zapewnienia sobie pełnej mobilności i zmniejszenia ryzyka ewentualnych przestojów. Rozwiązaniem może być tutaj najem długoterminowy.

W przypadku tej oferty to usługodawca (bank) – dba o obsługę samochodu: ubezpieczenie, procedowanie szkody, czy ewentualny samochód zastępczy.

Zakup pakietu przeglądów dla dostawczych aut używanych pozwoli również zaplanować i rozłożyć w czasie koszty serwisowania auta (możliwy jest zakup pakietu na raty).

Zarówno wynajem, jak i leasing nie obciąża firmy miesięczną ratą – jest kosztem uzyskania przychodu. Co ważne, nie obniża zdolności kredytowej leasingobiorcy.

Zapytaj o samochód dostawczy dla Twojej firmy

LELLEK UŻYWANE  – OPOLE

LELLEK UŻYWANE – KĘDZIERZYN-KOŹLE

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?