Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców!

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Posts tagged "dostawcze"

Autonajem to oferta finansowa, która świetnie sprawdza się w dzisiejszych niepewnych czasach.

Płacimy jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu zadeklarowanego przy zawieraniu umowy. Ważne, że nie musimy interesować się całkowitym kosztem auta a jedynie tym, czy rata mieści się w naszym miesięcznym budżecie.

W jednej stałej racie mamy przy tym zawarte wszystko co ważne: przeglądy i naprawy serwisowe, wsparcie w zarządzaniu szkodami, promocyjny pakiet ubezpieczeń. I to bez konieczności wykupienia auta na koniec umowy. Z punktu widzenia przedsiębiorcy to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązania.

Autonajem nie wymaga opłaty wstępnej

Poza brakiem opłaty wstępnej ma opcję wymiany auta na nowe w ramach nowej umowy leasingowej lub jego wykupu po okresie użytkowania. Okres takiego leasingu to 24, 36 lub 48 miesięcy. W cenie raty klient otrzymuje pakiet usług, takich jak:

  • pełna opieka serwisowa i naprawy, w tym wszystkie przeglądy wymagane przez producenta wraz z odpowiednimi materiałami eksploatacyjnymi,
  • okresowe badania techniczne,
  • zarządzanie szkodami komunikacyjnymi.

W cenie raty znaleźć się może również ubezpieczenie komunikacyjne.

Dodatkowo Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje pakiet usług opcjonalnych, a w nim:

  • pełny serwis opon – ich wymianę, wyważanie i przechowywanie,
  • organizację samochodu zastępczego oraz ubezpieczenie GAP/RTI.

Klient otrzymuje też profesjonalną opiekę Centrum Technicznego pomagającego na co dzień zarządzać flotą pojazdów oraz organizującego pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Nasze samochody dostawcze dostępne od ręki – ZOBACZ.

Autonajem to szereg korzyści

Przewidywalność kosztów, zwiększenie płynności finansowej firmy i łatwość budżetowania – właściciel firmy korzystającej z leasingu otrzymuje jedną miesięczną fakturę na stałą kwotę. Opłata miesięczna obejmująca leasing i część serwisową jest stała przez cały okres trwania kontraktu i stanowi dla przedsiębiorstwa koszt uzyskania przychodu.

Warto zauważyć, że usługa ta przewiduje dodatkowe, bezpłatne opcje niezmiernie ważne w obecnych, trudnych gospodarczo czasach:

  • możliwość bezkosztowego odstąpienia od umowy leasingu, przy założeniu minimum 5% opłaty wstępnej i spłaty minimum jednej raty – tego rodzaju wyjście z umowy leasingu obowiązuje przez 12 miesięcy od jej podpisania,
  • lub możliwość skorzystania z promocji „2 pierwsze raty zapłacimy za Ciebie” – także przy założeniu minimum 5% wpłaty wstępnej.

Promocje te nie łączą się ze sobą.

Więcej informacji na temat możliwości elastycznego finansowania użytkowania nowego dostawczego Volkswagena znaleźć można na:

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

Porozmawiamy
na żywo?