Dealer roku
SEAT 2023

Najważniejsza nagroda w marce SEAT za rok 2023 trafiła do Opola!

Małgorzata Bzdak

16 lutego, 2024 · 3 min czytania

Strona główna - Nagrody - Dealer Roku SEAT 2023

6 letnia historia marki w Opolu

przypieczętowana najważniejszą nagrodą!

Dealer roku SEAT 2023

Co roku na to czekaliśmy, ale w tym roku nikt się tego nie spodziewał! SEAT jest marką szczególnie lubianą w regionie. Świadczą o tym rejestracje samochodów, wzrosty udziałów rynkowych, ale przede wszystkim rzesze Klientów, którzy powracają po kolejne SEAT-y. Powracają do konkretnych ludzi.

SEAT w Opolu to stały zespół, który od lat buduje swoją markę. Doradcy, którzy dbają o relacje z Klientami. Budują je na solidnych fundamentach składających się z pasji,  profesjonalizmu, zrozumienia potrzeb i empatii. Nie bez znaczenia jest zaangażowanie i orientacja na cele – bez wspólnych sił nie udałoby się przecież realizować celów biznesowych i osiągać tak wspaniałych wyników. #lellekteam

To zespół z którym można wszystko! Choć historia salonu SEAT LELLEK OPOLE dobiegła końca z końcem listopada 2023, to pamiętajmy o tym, że w CUPRA Studio nadal można kupować i serwisować SEAT-y. A przede wszystkim można się tu spotkać z tymi samymi ludźmi.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie!

Dealer roku SEAT 2023

Wspólny sukces zespołu

Konkurs Dealer roku  jest organizowany każdego roku. W tym roku prócz głównej nagrody za całokształt działań w marce SEAT, otrzymaliśmy również nagrodę w kategorii Najlepszy serwis SEAT 2023, nominację w kategorii marketing oraz najwyższą sprzedaż w porównaniu do rynku.

„Takie wyróżnienia pokazują, że warto patrzeć  przed siebie – mówi Rafał Miksa, Dyrektor zarządzający marką SEAT&CUPRA w Opolu – Gdy zaczynaliśmy przygodę w Opolu naszym marzeniem było mieć stałych, lubiących do nas wracać Klientów, być w czołówce marek na rynku i finalnie doświadczyć uznania, jakim obecnie nas obdarowano. Udało nam się!”

„Nagroda ta jest przypieczętowaniem ciężkiej 6-cioletniej pracy nas wszystkich. To nasz wspólny sukces! Wiele razy byliśmy blisko – zdobywaliśmy nominacje we wszystkich kategoriach:  Najwyższa Sprzedaż Salonowa (Grupa Rynków Małych), Marketing Dealerski, Najwyższa Jakość Obsługi, Najwyższy Progres roczny no i ta najważniejsza: Dealer Roku. W roku 2019 zdobyliśmy nagrodę za Najlepszy Zespół Sprzedażowy – opowiada Marta Sampolska-Dańków, Kierowniczka sprzedaży SEAT&CUPRA w Opolu – Wiele razy byliśmy blisko, ale to rok 2023 pokazał, że SEAT w Opolu ma się bardzo dobrze – wręcz rewelacyjnie”.

„To właśnie tym ludziom, z którymi nasi Klienci mają styczność, do których przychodzą na kawę, pogawędki, a ostatecznie pierwszy i kolejny samochód, chciałam podziękować. To nasz wspólny sukces! – podsumowuje Marta – Przecudne: Edyta, Ewa, Marta, Justyna. Przewspaniali: Paweł, Piotr, Łukasz i Grzegorz. Dziękuję mojemu Teamowi za solidną jakość, kreatywność, wytrwałość, determinację i skuteczność! Dziękuję Dyrektorowi Rafałowi za wsparcie, a Grupie LELLEK za możliwości rozwijania skrzydeł. Możemy być z siebie dumni! Nowe CUPRA Studio w najlepszym dealerstwie SEATa w Polsce!”

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?