Newsy

30 lat minęło… Lellek Gliwice na jubileuszowej 30. Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu – FRYDERYK 2024

Odwiedź miejsce, gdzie muzyka spotyka się z motoryzacją

MS

Magdalena Stercula

29 marca, 2024 · 3 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - Fryderyk 2024

30 lat minęło… Lellek Gliwice na jubileuszowej 30. Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu – FRYDERYK 2024.

Czy można połączyć świat muzyki z pasją do samochodów? Na Gali Fryderyk 2024 udowodniliśmy, że tak! Po raz kolejny pokazaliśmy, że nasze marki – Škoda, Volkswagen, CUPRA i Audi to nie tylko pojazdy, ale także źródło inspiracji i emocji. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze modele, a także połączyć je z dźwiękami najwybitniejszych talentów muzycznych. To nasze samochody oferowały VIP SHUTTLE podczas rozdania najważniejszych nagród w branży muzycznej.

Gwiazdy naszych salonów i gwiazdy polskiej sceny muzycznej

Podczas tegorocznej gali nie brakowało momentów wzruszenia i zachwytu, gdy artyści odbierali najważniejsze statuetki w branży muzycznej. Emocje nie odpuszczały także pod względem motoryzacyjnym. Po raz pierwszy mogliśmy z bliska przyjrzeć się najnowszej generacji flagowego modelu marki Škoda – Superb Combi. W pełnej krasie świeciła równie mocno, co artyści na scenie.

Škoda: Droga do Wyrafinowanego Stylu

Škoda, marka znana ze swojego wyrafinowanego stylu i niezawodności, była jednym z głównych bohaterów podczas Gali Fryderyk. Nasze modele Škoda to nie tylko pojazdy, ale również manifestacja elegancji i funkcjonalności, które znakomicie współgrały z atmosferą wydarzenia.

Volkswagen: Innowacje W Samochodach, Innowacje W Muzyce

Volkswagen, marka z bogatą historią innowacji w motoryzacji, również odegrała znaczącą rolę na Gali Fryderyk 2024. Chcieliśmy pokazać, że nasze pojazdy to nie tylko technologia, ale również źródło inspiracji dla fanów muzyki.

Cupra: Prędkość, Pasja, Perfekcja

Miłośnicy szybkiej jazdy z pewnością znaleźli coś dla siebie podczas naszej prezentacji marki Cupra na Gali Fryderyk. Nasze sportowe pojazdy to kwintesencja pasji i perfekcji, której duch doskonale współgra z energią i intensywnością muzycznego wydarzenia.

Audi: Elegancja i Technologia W Harmonii

Marka Audi, znana ze swojej elegancji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, także miała swoje miejsce na Gali Fryderyk 2024. Nasze modele Audi to nie tylko pojazdy, ale również manifestacja nowoczesności i komfortu, które doskonale komponowały się z atmosferą wydarzenia.

Elegancka Škoda Superb, przestronna Škoda Kodiaq i elektryzująca Škoda Enyaq Coupe. Elektryczna limuzyna z dużym zasięgiem, czyli Volkswagen ID.7, Arteon Shooting Brake – awangardowe kombi klasy premium. Nowy wymiar komfortu, który daje Volkswagen Multivan i w pełni elektryczny ID. Buzz – multifunkcjonalny bus. Drapieżny CUPRA Leon i sportowy crossover Coupe – CUPRA Formentor. Dynamiczne, sportowe i fascynujące Audi S8, charakterne Audi Q8 i wszestronna limuzyna – Audi A7. Nasze propozycje w VIP SHUTTLE to dowód na to, że światy muzyki i motoryzacji mogą ze sobą współistnieć w harmonii i wspaniale się dopełniać.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?