Newsy

Go, LELLEK, go!

Nasza drużyna LELLEK wzięła udział w turnieju ODRA BUSINESS CUP.

Zuzanna Górka

19 czerwca, 2024 · 5 min czytania

CZYTAJ WIĘCEJ
Strona główna - Newsy - Go, LELLEK, go!

Go, LELLEK, go!

Nasza drużyna dała z siebie wszystko i walczyła w każdym meczu do ostatniej minuty. Wprawdzie nie wyszliśmy z grupy, ale bawiliśmy się przednio, o czym mówi nasz kapitan, trener oraz zawodnicy.

ODRA BUSINESS CUP to święto footballu i spotkanie biznesu. Jako partner motoryzacyjny klubu piłkarskiego ODRA OPOLE z ogromną chęcią wystawiliśmy drużynę. Nasz apetyt na grę był tym większy, że w 2022 roku na turnieju zdobyliśmy 3 miejsce.

BUSINESS ODRA CUP za nami, a dokładnie trzecia edycja tego turnieju, a nasz drugi występ. Jeżeli miałbym powiedzieć czego nam zabrakło? To tylko szczęścia w losowaniu. Świadczy o tym np. fakt, iż dwie drużyny, które trafiły do naszej grupy, ograły wszystkich by spotkać się z sobą w finale. Poza tym, mieliśmy już wszystko, a nawet więcej co takie drużyny jak nasza potrzebują w takim turnieju: pogodę, nasz super zespół, atmosferę no i nieocenioną pomoc na linii w postaciach Zuzy i Marty (nie widziałem, żeby np. innym drużynom wodę, banany, wafelki przynosiły takie fajne dziewczyny 😊, a my to mieliśmy za co Wam dziękuję). Wspólnie przeżyliśmy wiele emocjonujących chwil i co najważniejsze świetnie się bawiliśmy.

Jakbym miał nasz występ porównać do branży z jakiej słynie firma Lellek to nasza przygoda w turnieju była jak wprowadzenie nowego modelu samochodu na rynek. Czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale to doświadczenie daje nam cenne lekcje. Nasze zgranie i determinacja z pewnością będą owocować w przyszłości. Już teraz wiem, że wrócimy silniejsi i lepiej przygotowani na kolejne wyzwania, podobnie jak nowy model samochodu, który po udoskonaleniach zdobywa uznanie klientów. Lellek Team nie jest firmą, drużyną, której porażki podcinają skrzydła, nas to wzmacnia

Jako Kapitan chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za ich zaangażowanie i wysiłek podczas tego turnieju piłkarskiego. Choć nie udało nam się przejść fazy grupowej, jestem dumny z naszej drużyny, ducha walki, a przy tym wszystkim, że tak potrafimy się świetnie  bawić co pokazaliśmy na boisku. Chciałbym również wyrazić ogromne podziękowania dla zespołu marketingu za zorganizowanie naszego udziału w turnieju oraz dla organizatorów, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę i perfekcyjnie przygotowali całe wydarzenie. Do zobaczenia na boisku w przyszłym roku – wracamy po zwycięstwo, bo LELLEK Team zwycięstwo ma wpisane w DNA!” – mówi Roman Wieszołek, wspaniały kapitan naszej drużyny oraz były piłkarz i miłośnik piłki nożnej.

ODRA BUSINESS CUP powoli wchodzi w stały kalendarz naszych eventów. I tym razem było nam niezmiernie miło w nim uczestniczyć. Wspaniała organizacja, mega atmosfera i gra w piłkę nożną, której jestem stałym kibicem. Dopisała pogoda, humory i forma. Wszystko fajnie zgrało się z rozpoczęciem EURO2024 co dodało klimatu. „Grupa śmierci” była dla nas nie do przeskoczenia, ale fakt, że graliśmy z niej późniejszymi uczestnikami ścisłego finału mówi o poziomie z jakim było nam się mierzyć. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział i pozytywną energię jaką dzieliliśmy się nawzajem. To był ogromny zaszczyt być Waszym „trenerem”. Odrze Opole dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejny turniej. Ole ole ole. Następnym razem nie damy się!”😊 – mówi Marta Sampolska-Dańków, trener naszej drużyny, Kierownik salonu CUPRA Opole oraz wielka fanka piłki nożnej i klubu ODRA OPOLE.

Murem za naszymi

Dziękujemy naszym pracownikom za oddaną walkę na boisku oraz naszym paniom za nieocenione wsparcie na linii. Gratulujemy zwycięzcom. Za rok wracamy na turniej silniejsi.

Po udziale w turnieju ODRA BUSINESS CUP odczuwam pewien niedosyt, ponieważ dwa lata temu zajęliśmy 3 miejsce. Niestety w tej edycji trafiliśmy do prawdopodobnie najtrudniejszej grupy, z której ostatecznie zwycięzcą okazała się firma Dreman. Początek zapowiadał się obiecująco, ponieważ po stracie bramki odpowiedzieliśmy dość szybko i wygraliśmy spotkanie. W następnym pojedynku ponownie straciliśmy szybko dwie bramki, co zmotywowało mnie do jeszcze większej walki i ostatecznie zdobycia dwóch bramek do wyrównania. Częściowo obwiniam siebie, ponieważ popełniłem niepotrzebny faul i zespół grał w osłabieniu przez 2 minuty, co ostatecznie doprowadziło do naszej porażki. Mam nadzieję, że w przyszłym roku lepiej się przygotujemy do turnieju i wrócimy silniejsi” – mówi Aleksander Adamiec, strzelec 3 bramek, którego ulubionym klubem jest FC Bayern.

Skład naszej drużyny:

 • Roman Wieszołek – Kapitan
 • Szymon Łysy – Bramkarz
 • Robert Iszczyński
 • Ryszard Golec
 • Łukasz Jania
 • Wojciech  Bihun
 • Mateusz  Krawczyk
 • Mateusz  Sawlik
 • Aleksander  Adamiec
 • Damian  Muhmel
 • Kacper Bąk
 • Dawid  Matauszek
 • Marta  Sampolska – Dańków – Trener
 • Zuzanna  Górka – Kierownik drużyny
ODRA BUSINESS CUP
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?