Kodeks etyki

Grupa LELLEK prowadzeni działalność w sposób zgodny z poszanowaniem obowiązującego prawa.

Strona główna - Dokumenty - Kodeks etyki

Czym jest Kodeks Postępowania Etycznego

Priorytetem polityki Grupy LELLEK jest prowadzenie działalności w sposób odpowiedzialny, godny zaufania, z poszanowaniem obowiązującego prawa oraz powszechnie przyjętych norm i wartości.

Niniejszy Kodeks Postępowania Etycznego ma za zadanie wspierać nas w codziennej pracy podczas realizowania naszych praw i obowiązków w sytuacjach, gdy pojawiają się wątpliwości dotyczące właściwego sposobu postępowania. Dokument określa kierunek działań służących kształtowaniu postaw pracowniczych, a także budowaniu relacji z otoczeniem.

Do przestrzegania wskazanych w niniejszym dokumencie wartości i zasad zobowiązany jest każdy pracownik Grupy LELLEK. Postanowienia Kodeksu kierujemy także do naszych klientów, partnerów biznesowych, dostawców i podwykonawców oraz pozostałych współpracujących z nami podmiotów. Jesteśmy przekonani, że w pełni uszanują oni podjęte przez nas zobowiązania.

Kontakt

Compliance Officer Grupy LELLEK

Dział Compliance Volkswagen Group Polska

Informujemy, że w Grupie Volkswagen funkcjonuje System Informowania o Niepawidłowościach (Whistleblower System), który ma za zadanie chronić koncern przed nieprawidłowościami i poważnymi naruszeniami przepisów prawnych zagrażającymi jego funkcjonowaniu. System gwarantuje najwyższą ochronę i anonimowość osobom zgłaszającym nieprawidłowości.

Kanały komunikacji i sposoby dokonywania zgłoszeń zostały precyzyjnie określone i opisane na poniżej stronie.

Masz pytania?

Jeżeli nie znalazłeś interesujących Cię informacji


Skontaktuj się

Wyróżnione oferty

Zobacz wszystkie
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?