NewsyOrganizacyjnePromocje

Dni Otwarte w salonach LELLEK GLIWICE

W LELLEK Gliwice przedłużamy majówkę!

Godziny otwarcia

Volkswagen

codziennie, od wtorku do soboty od 8:00 do 20:00

Škoda, Audi, SEAT, CUPRA

wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 8:00-16:00

Strona główna - Newsy - Dni Otwarte w Lellek Gliwice

Otwórz drzwi dla nowości podczas FESTIWALU nowości i dostępności w LELLEK Gliwice

W LELLEK Gliwice przedłużamy majówkę! Odwiedź nasze salony w dniach 7-11 maja i udaj się w smaczną podróż do świata nowości motoryzacyjnych.

Wyjątkowy czas wymaga wyjątkowej oprawy. Dni otwarte w salonach LELLEK Gliwice to podróż w głąb nowoczesności, innowacji i komfortu, jakiego jeszcze nie było. Co Was czeka podczas tego wydarzenia?

PREMIERY MODELI

Idziemy o krok dalej. Wszystkie premiery tego roku dostępne w jednym miejscu, w jednym czasie, specjalnie dla Was. Najbardziej wyczekiwane nowości marek Škoda – Kodiaq, Superb oraz Volkswagen – Passat, Tiguan i elektryczny ID. 7.

JAZDY TESTOWE

Jak najlepiej dowiedzieć się czy to TEN model? Testując. Nic nie zastąpi możliwości „przymierzenia się” do samochodu, sprawdzenia go podczas jazdy, tego, czy dobrze będzie nam się prowadziło, parkowało oraz czy kierownica będzie dobrze leżeć w naszych dłoniach. To elementy, o których często nie myślimy podczas zakupu samochodu oraz takie, które są niezwykle istotne, bo będzie to nieodzowny element naszego życia. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na najważniejsze pytania, opowiedzą o możliwościach danego modelu oraz o tym, co nowego oferują nam producenci.

OFERTA SAMOCHODÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Wyjątkowe oferty na samochody gotowe do odbioru, m.in. Skoda Kamiq Monte Carlo, Skoda Superb Combi Sportline, Volkswagen T-Cross, Volkswagen Passat, Audi A3, Audi RSQ3, SEAT Ateca, SEAT Arona, CUPRA Formentor i CUPRA Leon. Super oferty i pakiet korzyści – o szczegóły zapytaj sprzedawców w wybranym salonie.

NIESPODZIANKI

Komu z nas majówka nie kojarzy się z piękną pogodą i grillem? A co, jeśli do tego dodamy tradycyjna w tym okresie tartę ze szparagami? Pięknej pogody nie zagwarantujemy, ale świetna atmosferę na pewno!

Łączymy siły z Festiwalem Nowości w marce Volkswagen i wszystkie marki, specjalnie z tej okazji wydłużają godziny pracy salonów, żeby każdy z Was mógł zasmakować nowości w salonach Skoda, Volkswagen, Audi, SEAT i CUPRA. Odwiedź nas na Portowej 2 w Gliwicach.

GODZINY OTWARCIA 

wtorek-piątek 8:00-20:00

sobota 8:00-16:00, Volkswagen 8:00-20:00

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?