Newsy

CUPRA Opole
x Jarecki

Nowy Ambasador marki CUPRA Opole.

Ewa Socha

25 kwietnia, 2024 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - CUPRA Opole x Jarecki

jarecki

Witamy w świecie CUPRY!

Muzyk z Opola

Jarecki, właściwie Jarosław Kubów – opolski wokalista i raper, członek zespołu muzycznego Kulturowa. Od 2003 r. prowadzi solową działalność artystyczną. Laureat nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki.

Jarecki jest wokalistą i współzałożycielem powstałego w 1998 roku zespołu muzycznego Kultórwa. Wraz z zespołem nagrał wydany w podziemiu album pt. Zwirus. W 2003 roku, Jarecki wraz z kuzynem, DJ-em BRK założył Studio Kurnik. Również w 2003 roku ukazał kolejny album Kultórwy pt. Muzykata. W międzyczasie formacja wzięła udział w konkursach muzycznych w tym na Opolskim Przeglądzie Zespołów Amatorskich oraz Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W 2006 roku Jarecki wygrał eliminacje do opolskich debiutów. Wtedy to komputerowe bity i sample zastąpili muzycy. Jarecki i jego zespół piosenką „Leń”, wygrali nagrodę im. Anny Jantar – Karolinkę – na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. 25 stycznia 2008 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta, pod tytułem Styldohwil.

Na swoim koncie ma również dwa albumy z Dj BRK „Mucha nie siada” wydany w 2010 r. oraz „Punkt widzenia” wydany w 2014 r.

W 2017 ukazała się płyta ”Za wysoko”. Przez wielu krytyków i dziennikarzy muzycznych została zaliczona do jednej z pięciu najlepszych polskich płyt 2017 roku. Na płycie będącej połączeniem funku, soulu i hip-hopu udzieliło się wielu znanych artystów takich jak: Grubson, Ten Typ Mes, Eldo czy Marta ”Marika” Kossakowska.

Album „Za Wysoko” został wyróżniona nagrodą specjalną przyznaną przez STOART podczas Gali Nagrody GaMa Gazety Magnetofonowej. Singiel „Kochanie” wdarł się przebojem na anteny wielu rozgłośni radiowych, docierając do pierwszego miejsca Listy Turbo Top Antyradia.

Bardzo dobre przyjęcie płyty zaowocowało występem na scenie głównej podczas Opene’r Festiwal w 2018 roku przed takimi gwiazdami jak Nick Cave, Migos, Noel Gallagher czy Arctic Monkeys. Tego samego roku Jarecki wystąpił również na Męskim Graniu.

Na co dzień Jarecki koncertuje z Grubson’em i Dj BRK. Na koncie ma również współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Chada, Eldo, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Dwa Sławy, Robert Cichy, VNM i wielu innych.

Najnowszy album artysty ukazał się w lipcu 2021 nakładem Def Jam Recordings Poland/Universal Music. Płyta wg portalu Interia została wybrana jednym z pięciu najlepszych albumów zeszłego roku. Została również nominowana do nagrody Fryderyki.

PRZED Jarecki
PO Jarecki

CUPRA Opole x Jarecki #cupraTRIBE

To, że Jarecki ma w sobie DNA CUPRY poczuliśmy, kiedy nasze drogi skrzyżowały się podczas otwarcia CUPRA Studio w Opolu. Wpadliśmy na pomysł organizacji koncertu na serwisie. To było wyjątkowe, jak nie jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Event, który zapisał się w pamięci wszystkich gości i koncert, który uzmysłowił nam, że jeden członek plemienia nie został zaproszony jeszcze do tego kręgu #cupraTRIBE.

Zaczęliśmy snuć plany i przeprowadzać rozmowy. Intuicja mówiła nam,  że to właściwy kierunek i tak czujemy właśnie dziś, kiedy możemy oficjalnie poinformować, że naszym nowym ambasadorem CUPRA Opole został Jarecki. Witamy w plemieniu CUPRY!

Jarecki
Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

OBSERWUJ SAMOCHÓD

Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?