Newsy

Audi A7. Sportowa elegancja

Nowe Audi bliżej niż myślisz. Wyprzedaż rocznika 2023 trwa.

Zuzanna Górka

2 lutego, 2024 · 3 min czytania

Strona główna - Newsy - Audi A7. Sportowa elegancja

Nowe oblicze w klasie luksusowych limuzyn

Od nowego Audi A7 trudno oderwać wzrok. Ostre krawędzie, atletyczna sylwetka z długą maską, dynamiczna linia dachu, opadająca sprężyście ku tyłowi, nadają eleganckiego szyku już na pierwszy rzut oka. To co prawdziwie zachwyca kierowców to specjalnie wyselekcjonowane, wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrza samochodu.

Audi A7 to luksusowe połączenie limuzyny i sportowego ducha. Sportowy charakter widać już z zewnątrz. Samochód mimo swoich sporych rozmiarów zachowuje lekkość a to dzięki osłonie chłodnicy Singleframe, bezramkowym oknom i charakterystycznym liniom nadwozia. Audi zadbało o komfort sportowej jazdy w najmniejszych szczegółach. Wysuwany automatycznie tylny spojler oraz ukryte pod samochodem wloty powietrza świetnie wspomagają areodynamikę samochodu. 

204-630

Moc KM

5,3-8,3

Przyśpieszenie od 0 do 100 km/h

Bezpieczeństwo z każdym kilometrem

W nowej wersji Audi A7 zastosowano szereg systemów wspomagających i asystujących kierowcy. Dzięki temu każda podróż nowym da Ci poczucie luksusowego bezpieczeństwa, a parkowanie przestanie być problemem.

Odkryj innowacyjną technologię oświetlenia

Opcjonalne reflektowy HD Matrix LED efektowanie oświetlają drogę: wysoka rozdzielczość i redukcja odblasku. Dynamiczne choreografie Coming Home/Leaving Home witają i żegnają kierowce, gdy odblokowuje i blokuje drzwi.

Proste parkowanie z pomocą asystenta

Wygodne parkowanie przy krawężnikach i na miejscach parkingowych. Przodem i tyłem. Podczas wjazdu i wyjazdu. Twoje Audi A7 Sportback ułatwi kierowanie, przyspieszanie, hamowanie i wyłączanie silnika. W samochodzie wyposażonym w asystenta parkowania plus wystarczy przytrzymać przycisk >>P. Z asystentem parkowania plus z funkcją remote możesz zaparkować samochód dzięki opcji w aplikacji my Audi. Oba systemy wymagają nadzorowania całego procesu parkowania przez kierowcę.

Nowe Audi bliżej niż myślisz

Wybierz swoje Audi A7 w wyjątkowej cenie. Odkryj modele dostępne od ręki z rocznika 2023 z rabatem do 24%.

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  OBSERWUJ SAMOCHÓD

  Podaj swój e-mail żeby być na bieżąco ze statusem dostępności tego samochodu oraz zmianą ceny.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?