Škoda napędza rowery

Również te elektryczne! Przekonaj się, że elektryczny samochód i rower, to idealne połączenie!

Strona główna - Posts tagged "rower"

Škoda i rowery to nierozerwalny duet!

Marka Škoda jest związana z rowerami od początków swojego istnienia. W 1895 roku Václav Klement i Václav Laurin założyli niewielką manufakturę, która wytwarzała rowery Slavia.
W logotypie firmy znalazło się koło rowerowe.

Przekonaj się, jak ta wspólna historia - samochodów i rowerów - zmierza w przyszłość!

Elektryczny rower to nie nowość

Pierwszy rower elektryczny powstał już w 1892 roku. Posiadał trzy koła, silnik i baterię. Ważył aż 77 kilogramów! Pojazd (ze względu na swoją wagę i wywrotność) nie był najbezpieczniejszym środkiem transportu.

Współczesne rowery elektryczne, jak np. eBike od Škody są nie tylko doskonałą i bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych środków transportu, ale stają się wyznacznikiem miejskiego stylu.

Bez względu na wiek czy kondycję fizyczną, eBike pomoże w pokonywaniu dłuższych dystansów, bardziej stromych podjazdów oraz uzyskaniu lepszych czasów. Škoda eBike jest połączeniem znakomitego wyglądu z zaawansowanymi technologiami – a wszystko to w formie przyjaznej dla użytkownika.

Jak przewozić rowery elektryczne?

Podczas górskich wycieczek, rowery elektryczne mogą ułatwić pokonywanie podjazdów i wydłużyć czas jazdy. Pozwalają zwiększyć naszą wydolność, poprzez oszczędne traktowanie naszych mięśni.

Podobnie jest ze Škodą Enyaq, która jest idealnym samochodem do transportu rowerów elektrycznych. Oczywiście każdy inny model – wyposażony w odpowiednie akcesoria – pozwoli na bezpieczne i bezproblemowe przewożenie

Przewożenie rowerów – niezbędne akcesoria

Do przewożenia rowerów elektrycznych (jak i tych klasycznych) z użyciem Škody można wykorzystać bagażnik montowany na haku holowniczym. Škoda oferuje bagażniki na dwa lub trzy rowery. Bagażnik montowany na haku holowniczym nie ma wpływu na zasięg samochodu (np Škody Enyaq widocznej na zdjęciach), ponieważ rowery są zaczepione na tylnej części nadwozia.

Jakie przepisy dotyczą bagażników na rowery?

W większości krajów świata obowiązują przepisy, które zabraniają zakrywania tablicy rejestracyjnej. W przypadku Škody Enyaq, bagażnik na rowery zamontowany na haku holowniczym może zasłaniać tablicę rejestracyjną umieszczoną na pokrywie bagażnika. W takiej sytuacji należy wyrobić dodatkową tablicę rejestracyjną, którą należy umieścić w widocznym miejscu na bagażniku rowerowym.

Škoda Enyaq i rowery elektryczne to idealne połączenie do górskich wypraw. Elektryczny SUV zapewni komfortowy i ekologiczny transport, a rowery elektryczne umożliwią długą i aktywną jazdę wśród malowniczych krajobrazów.

  Masz pytanie? Napisz do nas.

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?