Audi Roadshow w Lellek Opole

Zaprosiliśmy naszych Klientów do elektrycznego i ekscytującego świata Audi.

Audi Roadshow w liczbach

60
jazd testowych

100
gości

8
elektrycznych modeli Audi

Strona główna - Posts tagged "Roadshow modeli elektrycznych Audi"

Roadshow modeli elektrycznych Audi

Zaprosiliśmy naszych Klientów do elektrycznego i ekscytującego świata Audi. Nie zabrakło wspaniałych samochodów oraz muzycznych i kulinarnych niespodzianek.

W piątkowy wrześniowy wieczór zmieniliśmy oblicze naszego salonu. Imponujące samochody, znakomity poczęstunek oraz muzyczna uczta to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy.

Na uczestników Audi Roadshow czekały najnowsze elektryczne modele Audi: Q4 e-tron, Q4 Sportback e-tron, Q8 e-tron, Q8 Sportback e-tron, SQ8 e-tron, SQ8 Sportback e-tron, e-tron GT quattro, RS e-tron GT.

O doznania muzyczne zadbał wspaniały duet: Paulina Grochowska-Stekla, dobrze znana bywalcom Filharmonii Opolskiej, której na skrzypcach akompaniowała Aleksandra Markowicz. Panie wykonały największe przeboje muzyki filmowej oraz rozrywkowej. Wybrzmiały światowe hity, a nasi goście byli pod wrażeniem talentu artystek.

O kulinarne doznania zadbał Piotr Kucharski ze swoim live cooking show. Znany z telewizji, autor książek i znakomity kucharz, który uwielbia karmić innych, o czym mogli przekonać się goście naszego wieczoru.

Bez wątpienia, pierwsze skrzypce odgrywały samochody Audi, a nasi goście mieli szanse odkryć możliwości elektryków w towarzystwie Waldemara Doskocza – kierowcy rajdowego i trzykrotnego mistrza Polski w F-2 oraz kierowców Audi.

Przyszłość elektromobilności

Q4 e-tron, Q4 Sportback e-tron, Q8 e-tron, Q8 Sportback e-tron, SQ8 e-tron, SQ8 Sportback e-tron, e-tron GT quattro, RS e-tron GT.
Oto niekwestionowane gwiazdy Audi Roadshow.

8

elektrycznych modeli Audi

60

jazd testowych

Codziennie pracujemy z pasją do motoryzacji

30 lat firmy LELLEK to 30 lat ekscytującej historii marki Audi. Historii, która dzieje się codziennie i jest możliwa dzięki naszym Klientom, partnerom biznesowych i przyjaciołom. Bez historii oraz doświadczenia nie jest możliwe odważne i innowacyjne patrzenie w przyszłość.

Dziś już wiemy, że mobilność klasy premium jest elektryczna. Otworzyliśmy drzwi naszego salonu Audi Lellek Opole wieczorową porą, aby wspólnie cieszyć się osiągnięciami współczesnej motoryzacji.

Elektryczne.
Spośród wielu innych zalet

Audi Roadshow modeli elektrycznych to szansa na doświadczenie postępu. Z pasją do motoryzacji zaprosiliśmy do świata pełnego emocji oraz fascynujących wrażeń za kierownicą Audi. Moment obrotowy, spektakularne przyśpieszenie, ekskluzywne wnętrze i ogromna przyjemność z jazdy to tylko niektóre z zalet elektrycznych samochodów Audi.

„Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zaprosić Klientów i partnerów biznesowych do naszego salonu w formie innej, niż zwykle. Audi Roadshow to czas spotkań, inspirujących rozmów, degustacji oraz możliwości odkrycia potencjału elektrycznych modeli Audi w innej atmosferze niż podczas codziennej pracy w salonie. Zainteresowanie samochodami było ogromne, a nasi goście chętnie pytali o elektryki i sprawdzali ich możliwości na drodze.  Zdecydowanie gwiazdą wieczoru był model Audi e-tron GT.” – mówi Wojciech Czech, Kierownik działu sprzedaży w salonie Audi Lellek Opole.

 

Dziękujemy za wspaniały wieczór

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Roadshow modeli elektrycznych 2023 | Dealer Audi Lellek.
Fot. Tomasz Doszak

Zapraszamy do salonu Audi Lellek Opole

  Uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na jazdę próbną!

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. .

  Pokaż porównanie (1/3)

  PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

  W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

  Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

  UDOSTĘPNIANIE

  Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

  1. Współadministratorami danych osobowych są:

  1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
  2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
  3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
  4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
  5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

  1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

  2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

  2. przygotowania oferty;

  3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

  4. realizacji usług,

  5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

  1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

  1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

  2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

  3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

  1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

  2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  Cześć,w czym mogę Ci pomóc?