Dlaczego warto pracować w Grupie LELLEK?

Zapnij pasy i ruszaj z nami w najlepszą podróż.

Strona główna - Posts tagged "oferty pracy"

#lellekteam

Grupa LELLEK to hybryda tradycji i nowoczesności. Naszą pasją jest motoryzacja realizowana od pięciu pokoleń.

Jest to możliwe dzięki ludziom - naszym pracownikom.
Zapnij pasy i ruszaj z nami w najlepszą podróż.
Ale najpierw sprawdź dlaczego warto :)

1.Jesteśmy przyjaznym pracodawcą

Grupa LELLEK zdobyła w 2023 wyróżnienie Friendy Workplace oraz Nagrodę Specjalną za nowoczesne standardy w obszarze relacji z pracownikami i promowanie kultury przyjaznego i inkluzywnego miejsca pracy.

2. Dbamy o pracowników

Relacje z naszymi pracownikami budujemy poprzez projekty, dzięki którym możemy wspólnie spędzać czas. Przykładem tego są wyjazdy integracyjne oraz wydarzenia i eventy firmowe, które organizujemy co roku. Niektóre z nich są skierowane do pracowników i ich rodzin (Lellek Day, Mikołajki), a inne mają formę integracyjną w działach lub pomiędzy działami (Wyjazd na narty, wspólne wędrowanie po górach, Wigilia firmowa, Zabawa karnawałowa).

3. Rozwijamy się! Zdobywamy wyróżnienia oraz nagrody

Nieskromnie stwierdzimy, że praca w Grupie LELLEK to wyróżnienie.  Nasze salony, serwisy i pracownicy często otrzymują nagrody i wyróżnienia – są to nierzadko najlepsze serwisy czy salony w Polsce.

4. Jesteśmy w TOP 10 dealerów samochodowych w Polsce.

Grupa LELLEK jest dużym, stabilnym przedsiębiorstwem. Mieścimy się w wielu lokalizacjach, zatrudniamy prawie 900 pracowników i sprzedajemy sporo samochodów

5. Dbamy o dobrostan naszych pracowników

Samopoczucie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze! Chcemy, aby każdy pracownik był zdrowy, dobrze się czuł w pracy i nie chorował. Zachęcamy do aktywności fizycznej, dbania o zdrowie psychiczne i zaopiekowanie się sobą. Bardzo ważny jest dla nas wellbeing (wellbeing – z ang. dobrostan), w ramach którego zajmujemy się trzema obszarami (fizycznym, psychicznym i relacyjnym).

Jesteśmy niezwykle dumni z zaangażowania pracowników w sportowe wyzwania (LELLEK – wyzwanie dla zdrowia) i programy wspierające dobrostan (Mental Health Days).

6. Wspieramy sportowe pasje pracowników

Aktywność fizyczna to jeden z filarów naszego wellbeingowego wsparcia. Zachęcamy do wspólnych aktywności w działach i lokalizacjach, rekomendujemy dobrą zabawę i zdrową rywalizację w firmowych wyzwaniach, ale także promujemy sportowe pasje naszych pracowników. Cykl artykułów „Sportowi pasjonaci” to pokazanie wspaniałych pasji, ale również tego co sport może zrobić dla ciała, ducha i umysłu.

7.  Pracownicy doceniają pracę w Grupie LELLEK

Ankieta satysfakcji i doświadczeń pracowników przeprowadzona w 2023 roku pokazała, że pracownicy cenią pracę ze względu na:

  • Stabilność
  • Atmosferę
  • Dbanie o pracownika

8. Wartości rodzinne są dla nas bardzo ważne

Pomimo tego, że jesteśmy dużą firmą i zatrudniamy prawie 900 osób, bardzo cenione są u nas wartości rodzinnie. Rodzina, jakość i stabilność to trzy wartości, które są najbardziej kojarzone z Grupą LELLEK (Ankieta satysfakcji i doświadczeń pracowników, 2023).

Bawimy się z pracownikami i ich rodzinami na piknikach rodzinnych oraz na spotkaniach z Mikołajem. Zachęcamy dzieci do rozwoju swoich talentów poprzez organizację konkursów.

9. Pomagamy!

Chcemy pomagać! Lubimy pomagać.  Angażujemy się w Szlachetną Paczkę, pomoc zwierzakom, ekologia też jest dla nas ważna.

10. Pracownicy polecają pracę w Grupie LELLEK

To jest najlepsza rekomendacja! Ponad 80% pracowników poleciłoby pracę w Grupie LELLEK rodzinie i przyjaciołom (Ankieta satysfakcji i doświadczenia pracowników, 2023).

11. Wspieramy opolski sport

Od kilku lat mocno wspieramy drużynę OKS ODRA Opole. W 2023 otrzymaliśmy nagrodę za wspieranie opolskiego sportu.

Co roku bierzemy również udział w opolskim wydarzeniu Sportowe Opole.

Już dwukrotnie braliśmy udział w rocznicowym biegu ODRY Opole, angażując pracowników i lokalną społeczność do aktywności fizycznej.

12. Preferencyjne ceny samochodów oraz usług serwisowych

Praktycznie w każdej marce są dostępne programy pracownicze, w ramach których pracownicy mogą liczyć na rabat w zależności od modelu oraz obowiązującej oferty.

10%-20%

Rabat w programie pracowniczym

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Cześć,w czym mogę Ci pomóc?