mamy swoją lamę!

Poznaj najnowszy punkt na Opolskim Szlaku Lamowym.

Strona główna - Posts tagged "lama"

LAMELLEK OD 19 stycznia zaprasza do salonów lellek opole

Festiwal Filmowy Opolskie Lamy od 20 lat jest stałym elementem na mapie kulturalnej Opola. Zdecydowanie jest największym wydarzeniem filmowym w regionie.

Jednym z widocznych symboli Festiwalu są figury Lam, znajdujące się w kilkunastu miejscach Opola, a także w Kluczborku i Głuchołazach. Projekt każdej z Lam został wykonany i zrealizowany przez opolskich artystów.

Od kilku lat wspieramy festiwal. Owocem współpracy są m. in. seanse kina samochodowego, które realizujemy u siebie i na które zapraszamy naszych klientów.
Kolejnym owocem naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Opolskie Lamy jest on – LAMELLEK!

LAMELLEK swoje imię zawdzięcza nazwie naszej firmy. Udekorowali go artyści: Anastasiya Atrashkevich oraz Dzimitry Beyeshka (widoczni na zdjęciu poniżej tuż po zakończeniu prac w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu).

Motywem przewodnim są tutaj żywioły: odwieczna walka wody i ognia.

GDZIE W TYM WSZYSTKIM MOTORYZACJA?

Legenda mówi, że w XIX wieku odnaleziono nierozerwalne połączenie między ziemią, ogniem, wodą, powietrzem i motoryzacją. Z każdym z tych żywiołów związane są trzy cechy: ruch, moc i energia. Lamellek nie mógł więc wyglądać inaczej – dostojny, stateczny, ale również pełen ekspresji i dynamiki, zupełnie jak najnowsze modele samochodów z grupy Volkswagen. 

Gdzie spotkacie LAMELLKA?

Od 19 grudnia do końca stycznia z Lamellkiem  można zapoznać się w salonie Audi LELLEK OPOLE przy u. Opolskiej 2c.

W lutym 2023  Lamellek trafi na swoje docelowe miejsce: na teren kampusu Uniwersytetu Opolskiego.  Edukacja, kultura, młodość, nowe technologie – to towarzystwo, w którym Lamellek będzie czuł się (i wyglądał!) doskonale.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

Porozmawiamy
na żywo?