sportowi
pasjonaci
w grupie LELLEK

Sabina Langner

Strona główna - Posts tagged "dlapracownika"

Ze sportem związana jest 13 lat

Sportowi pasjonaci w Grupie LELLEK

W tym tygodniu rozpoczęliśmy II edycję naszego firmowego wyzwania LELLEK – wyzwanie dla zdrowia. Z tej okazji chcemy bliżej przedstawić Wam zwycięzców i zwyciężczynie pierwszej edycji. Jedną z nich jest Sabina, która osiągnęła najlepszy wynik w kategorii workout – aż 2468 minut aktywności. Niesamowity wynik!

Sabina pracuje w Grupie LELLEK od 7 lat – od początku w dziale księgowości w Opolu. Aktualnie zajmuje stanowisko zastępczyni kierowniczki działu księgowości.

Od biegania do pole dance

Sabina jest związana ze sportem od 13 lat. „Próbowałam i wciąż próbuję różnych form aktywności. Zaczęło się od biegania, jazdy na rowerze i treningów fitness w domowych warunkach przed TV. Gdy na studiach przeprowadziłam się do Opola, wreszcie mogłam zacząć chodzić na siłownię oraz różne zorganizowane zajęcia sportowe – wspomina Sabina. Później moją wielką pasją stał się pole dance, który trenowałam przez 4 lata – zrobiłam nawet kurs instruktorski i prowadziłam swoje grupy przez 2 lata.”

Niestety kontuzje i kilka innych czynników spowodowały, że Sabina była zmuszona zakończyć przygodę z pole dance. Obecnie przeżywa fascynację jogą oraz próbuje swoich sił w tańcu (high heels). Lubi też zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem masy ciała i z lekkim obciążeniem. Uwielbia trekking oraz jazdę na rowerze.

Dlaczego taka forma aktywności? „Zarówno joga, pole dance, jak i high heels dają mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam to uczucie, gdy po godzinach treningów wreszcie udaje się wykonać daną pozycję/figurę/sekwencję i okazuje się, że odpowiednio przygotowane ciało jest zdolne wykonać rzeczy, które początkowo wydawały się niemożliwe – opowiada Sabina – zajęcia na siłowni traktuję jako uzupełnienie i dodatkowe wzmocnienie ciała, a góry i rower są moim sposobem na kontakt z naturą oraz aktywne spędzanie czasu z bliskimi.”

Sport jak element higieny

Sabina stara się trenować 3-4 razy w tygodniu.

„Sport jest dla mnie elementem higieny, jak mycie zębów. Jest dla mnie niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. W ostatnim czasie szczególnie cenię sobie wyciszającą moc jogi oraz obcowanie z naturą w górach/podczas jazdy rowerem – opowiada Sabina – Aktywność pomaga mi nabrać dystansu w przebodźcowanym świecie, pełnym kolorowych ekranów i innych rozpraszaczy. Skupianie się na bieżącej czynności, wymagającej wysiłku, jest dla mnie formą medytacji. Pokonywanie swoich słabości na treningach daje mi poczucie sprawczości, które przekłada się na pozostałe dziedziny życia.”

Jak widać sport prócz zdrowia, kondycji i dawki endorfiny, może również dawać sporo innych korzyści. Porównanie aktywności do medytacji jest bardzo inspirujące i trafne.

Czujecie się zachęceni do zdrowej aktywności ruchowej?

Zapraszamy do udziału w LELLEK – wyzwaniu dla zdrowia! 🙂

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

1. Współadministratorami danych osobowych są:

1. LELLEK sp. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole,
2. LELLEK Gliwice sp. z o.o. ul. Portowa 2 44-100 Gliwice,
3. LELLEK Koźle sp. z o.o. ul. B. Chrobrego 25 47-200 Kędzierzyn- Koźle,
4. LELLEK Katowice sp. z o.o. Oddział w Katowicach ul. T. Kościuszki 328 40-608 Katowice,
5. 3L.PL. z o.o. ul. Opolska 2c 45-960 Opole.

1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@lellek.com.pl

2. Numer telefonu – Biuro Obsługi Klienta: 801 535 535.

3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

1. podniesienia bezpieczeństwa i rzetelności obsługi klienta,

2. przygotowania oferty;

3. weryfikacji możliwości zawarcia umowy,

4. realizacji usług,

5. obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia.

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:

1. wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

2. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych,

3. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

1. Państwa dane będą przechowywane przez Administratora przez okres nie dłuższy niż wymagają tego przepisy prawa lub do czasu cofnięcia wcześniej udzielonej przez Państwa zgody.

2. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

3. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) w uzasadnionych przypadkach stwierdzenia przetwarzania Państwa danych niezgodnego z prawem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże Ich brak uniemożliwi realizację powyższych celów oraz kontakt z Państwem.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Porozmawiamy
na żywo?