Organizacyjne

Kalendarium rozbudowy
Audi Lellek Katowice

17 października, 2022 · 3 min czytania

Strona główna - Organizacyjne - Kalendarium Audi Lellek Katowice

Zmieniamy nasz katowicki salon Audi.

PAŹDZIERNIK 2022

Nasza rozbudowa nie zwalnia tempa!

Wewnątrz części handlowej zobaczyć już można jak będzie wyglądać piętro – zmienił się kształt antresoli, przeniesione zostały schody. W zmienionej przestrzeni powstaną w przyszłości biura i wygodne poczekalnie dla Klientów.

W hali serwisowej coraz wyraźniej rysuje się nowe przyjęcie bezpośrednie. Pod posadzką montowane są elementy podnośnika, przy którym nasi Klienci będą mogli obejrzeć swój samochód z doradcą serwisowym.

WRZESIEŃ 2022

Na początku miesiąca budowana jest konstrukcja stalowa, na ramach której powstaną ściany hali serwisowej. Teraz już łatwo możemy wyobrazić sobie jakie wymiary będzie miało miejsce pracy naszych mechaników.

W drugiej połowie miesiąca nad nową częścią hali zaczyna powstawać zadaszenie. W salonie pojawiają się kolejne niezbędne materiały budowlane- następnym etapem rozbudowy będzie ocieplanie dachu i wykonanie pokrycia.

SIERPIEŃ 2022

Z chaosu zaczyna wyłaniać się nowe! Powstają fundamenty pod powiększającą się halę serwisową i część salonową. Pojawiają się i szybko znikają kolejne wykopy- rozbudowywane są instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Trwają również dalsze prace rozbiórkowe. Na naszym placu coraz częściej można zobaczyć nie kojarzące się z salonem samochodowym pojazdy.

LIPIEC 2022

Niedługo po przeprowadzce w salonie rozpoczyna się budowlana „demolka”. Po usunięciu elementów, które mogą zostać wykorzystane w nowym obiekcie lub przekazane potrzebującym instytucjom ekipa budowlana przystępuje do widowiskowych wyburzeń. Pękają szyby, kruszą się niepotrzebne ściany, pękają kafle i znikają schody. Obiekt przestaje przypominać tak dobrze znane nam miejsce.

Pierwszy weekend lipca = wielka przeprowadzka z salonu do tymczasowych obiektów!

Na dwa dni zamykamy główny obiekt i przenosimy wszystkie niezbędne do pracy elementy wyposażenia. Konfigurujemy sieci i systemy teleinformatyczne, ustawiamy i wyposażamy stanowiska pracy. Oczywiście znajdujemy też czas na wspólny posiłek. Dla całego Zespołu jest to bardzo męczący, ale też satysfakcjonujący czas. Ostatnie chwile w „starym” salonie, od poniedziałku zaczynamy pracę w obiektach tymczasowych!

CZERWIEC 2022

W połowie miesiąca, na placu za głównym obiektem, pojawiły się kontenery, w których stworzymy tymczasowy salon i serwis.  Nie dajcie się zmylić określeniu „kontenery”! Nowoczesne budynki modułowe pozwalają na zbudowanie w pełni funkcjonalnego miejsca do spotkań z naszymi Klientami. Dwa osobne budynki pozwolą na bardziej komfortową pracę dla działu handlowego i serwisowego. Dodatkowo, za kontenerem handlowym, stoi namiot, który umożliwi wygodną prezentację dostępnych samochodów czy wydanie zakupionego pojazdu. Pojawia się również oznakowanie zewnętrzne- Klienci bez problemów trafią do tymczasowych obiektów.

Rozpoczynamy rozbudowę salonu i serwisu Audi w Katowicach!

Powiększona zostanie zarówno część handlowa jak i hala serwisowa. Po rozbudowie zyskamy więcej powierzchni biurowej, wygodne poczekalnie dla Klientów i możliwość ekspozycji większej ilości samochodów. Hala serwisowa zostanie doposażona o cztery podnośniki, nowoczesną dodatkową myjnię a nasz dział detailingu wzniesie się na jeszcze wyższy poziom dzięki powiększeniu powierzchni i unowocześnieniu wyposażenia.

Pokaż porównanie (1/3)

PORÓWNYWARKA JEST PEŁNA!

W porównywarce mogą znajdować się jednocześnie trzy samochody.

Wybierz samochód, który mamy zastąpić Audi Q7 45 TDI quattro.

UDOSTĘPNIANIE

Wybierz gdzie chcesz udostępnić ofertę.

Porozmawiamy
na żywo?